İnstagram Paylaşım Yapamıyorum !!!!!!!!

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
İnstagrama ne video ne fotograf yükleyemiyorum lütfen yardım edin.. gönderi paylaştıgım gibi direk siliyor instagram otomatik olarak.

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Hesabınız spamda olabilir. Spam kalkmasını bekleyin. Olmaz ise başka hesapla deneyin o da olmazsa cihaza root veya sıfırlayın öyle deneyin veya başka bir cihazdan girin.

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
Hesabınız spamda olabilir. Spam kalkmasını bekleyin. Olmaz ise başka hesapla deneyin o da olmazsa cihaza root veya sıfırlayın öyle deneyin veya başka bir cihazdan girin.

başka hesaba giirp aynı telefondan paylaşım yapabiliyorum sadece kendi hesabımda yapamıyorum. takipçi begeni şeyi yapmıştım telefon dogrulama kodu geliyodu sürekli. dün kurtuldum sonunda derken bu çıktı şimdide

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Böyle bir durumda hesabınızı doğrulamanız gerekiyor. Doğrulamak için instagram yardım formunu doldurunuz. Size forumda verilen rakamları bir a4 kağıdına yazın ve net gözükebilecek bir fotoğraf çekinin. Fotoğrafta siz ve rakamlar net bir şekilde çıkmak zorunda. 48 saat içerisinde instagram size mail yoluyla dönecektir.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
görüntü yüklenemedi hatası degil görüntü video yükleyememe sorunu bu. direk siliyor yüklediklerimi. ayrıca dedigini yaptıgımda o uygumalara girip instagrama baktıgımda verileri temizle diye bir seçenek yok samsung j7

Aşağıdaki Adımları Takip Ediniz;

Instagram uygulamasını açın.
Instagram uygulaması içinde “Sorun Bildir” denen bir kısım var, buraya girin.
“Sorun Bildir” kısmına şunları yazın, “I’ve tried all of the ways to upload video to my Instagram, but nothing solved my problem. Please help.“
Sonrasında yazdığınız yazıyı Instagram’a iletin. Sorun 24 saat içinde çözülecektir.

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
Aşağıdaki Adımları Takip Ediniz;

Instagram uygulamasını açın.
Instagram uygulaması içinde “Sorun Bildir” denen bir kısım var, buraya girin.
“Sorun Bildir” kısmına şunları yazın, “I’ve tried all of the ways to upload video to my Instagram, but nothing solved my problem. Please help.“
Sonrasında yazdığınız yazıyı Instagram’a iletin. Sorun 24 saat içinde çözülecektir.

dediklerinizi harfi harfi yaptım umarım düzelir

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
Böyle bir durumda hesabınızı doğrulamanız gerekiyor. Doğrulamak için instagram yardım formunu doldurunuz. Size forumda verilen rakamları bir a4 kağıdına yazın ve net gözükebilecek bir fotoğraf çekinin. Fotoğrafta siz ve rakamlar net bir şekilde çıkmak zorunda. 48 saat içerisinde instagram size mail yoluyla dönecektir.

bu forumu nasıl doldurabilirim izlemem gereken yolları ve nerden yapacagımı söylermisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.