Instagram Profil Fotoğrafını En Büyük Şekilde Görmek

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
İyi günler, profil fotoğrafında (diğerlerinde oluyor mu bilmiyorum) bildiğiniz üzere indirilme yapılmıyor. Lakin demin gördüm bir konuda paylaşılmış bende bildiğim bir bilgiyi sizle paylaşmak isterim.

Profil fotoğrafını en büyük şekilde görmek ;

7q8O1Y.png

Burada THT Instagram Hesabından yararlanalım.

Instagram'da url almak yerine pp deki fotoğrafı yukarı kısıma sürüklersek bu sayfaya erişebiliriz.

P0ERa5.png

Gördüğünüz üzere boyutu küçük vaziyette.
gqLNY5.png

Px değerine bakarsak 150x150 vaziyette yani küçük bunun zaten normalde değerleri bulunmakta bunlarıda yakalayabilirsiniz. Ben en büyük boyut değeri olan "e35" kullanıyorum.

ve sonuç;

ZZ1rzV.png

Son;

r3dqzV.png

7q8O3P.png

Kod:
Bir teşekkürü çok görmeyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.