İnstagram profile bakınca cihaz çökertme

wxi_club

Yeni üye
2 Şub 2022
36
7
Merhaba dostlar instagram veya diğer sosyal medya platformlarında profile tıklayınca uygulama veya cihaz çökerten method nasıl yapılıyor.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
Merhaba dostlar instagram veya diğer sosyal medya platformlarında profile tıklayınca uygulama veya cihaz çökerten method nasıl yapılıyor.
Öyle bir method bulunmuyor ancak karşı tarafın cihazına rat virüsü yollayarak profile girdiği anda cihazını kapatabilirsiniz karşı taraf telefon kullanıyorsa AhMyth RAT öneririm fakat bilgisayar kullanıyorsa AsyncRat öneririm. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,257
678
Eski Anka Underground Tim
Şunu kullan dmde fln işine yarar :D

✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘ ✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘ ✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘ ✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢...

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Selamlar ,

Böyle bir method evet vardı.İnstagramda profilinize giren kişinin instagramı çöküyor ve uygulamadan atıyordu.Fakat instagram o methodu fixleyeli çok oldu.Nasıl yapılıyordu derseniz; kişisel hesaptan profesyonel hesaba geçiş yapıp adres kısmına upuzun bir yer yazıyordunuz.Profesyonel hesapta bu sınırsızdır.Ne kadar yazarsanız o kadar etkiliydi.Ama artık yapılmıyor

wxi_club

Yeni üye
2 Şub 2022
36
7
Selamlar ,

Böyle bir method evet vardı.İnstagramda profilinize giren kişinin instagramı çöküyor ve uygulamadan atıyordu.Fakat instagram o methodu fixleyeli çok oldu.Nasıl yapılıyordu derseniz; kişisel hesaptan profesyonel hesaba geçiş yapıp adres kısmına upuzun bir yer yazıyordunuz.Profesyonel hesapta bu sınırsızdır.Ne kadar yazarsanız o kadar etkiliydi.Ama artık yapılmıyor
Peki bir yolunu buldum o methodu yaptım diyelim bir suç teşkil edermi instagram IP adresimi izlemeye alma gibi bir sorun oluştururmu bu methodu yapan bir tanıdığım var kendisi bütün internet sitelerinde paylaşılmıştı suç teşkil edileceğinden şüphe ediyorum
böyle bir method yok hocam
Profile tıklayınca instagram çökerten method'tan bahsediyorum uzun bir süre önce instagramda tavsaniz isimli bir hesap bu methodu denemişti
Şunu kullan dmde fln işine yarar :D

✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘ ✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘ ✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘ ✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢⇣͢✘͢͢⁦ ✘͢͢ۦོ͢✘͢͢ۦོ͢⇣͢✰͢↬ÂмRØ^^O̷ ꦿ⃕O̷↬ۦོ͢✰͢...
Teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Peki bir yolunu buldum o methodu yaptım diyelim bir suç teşkil edermi instagram IP adresimi izlemeye alma gibi bir sorun oluştururmu bu methodu yapan bir tanıdığım var kendisi bütün internet sitelerinde paylaşılmıştı suç teşkil edileceğinden şüphe ediyorum
Böyle bir şeyin suç teşkil etme ihtimali yoktur.Çünkü birini ne tehdit ediyorsunuz nede birine zarar veriyorsunuz (dolaylı yoldan)

1337 Uchiha Obito

Yeni üye
14 Şub 2022
29
5
Infinite Tsukuyomi
Cihazını çökertemez öyle bir backdoor vs indirtmeden , uygulamayı yani İnstagramı'nı çökertebilir belki ki onun için de instagram da açık bulması gerek . Bu gibi açıklar da onbinler , yüzbinler değerinde oluyor bunu hesabına bakanların instagramını no response ekranına göndermek için kullanmaz kimse .

wxi_club

Yeni üye
2 Şub 2022
36
7
Cihazını çökertemez öyle bir backdoor vs indirtmeden , uygulamayı yani İnstagramı'nı çökertebilir belki ki onun için de instagram da açık bulması gerek . Bu gibi açıklar da onbinler , yüzbinler değerinde oluyor bunu hesabına bakanların instagramını no response ekranına göndermek için kullanmaz kimse .
İnstagramın onlarca açığını biliyorum storeye bakınca çökertme, mesaj yolu ile çökertme, 666 gönderi bugu, mavi tikli hesapların storelerinde paylaşılmış gibi storeler oluşturmak, daha sayamadığım bir çok bug biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.