İnstagram Profilimi Ziyaret takipçi programı

CccTuranCcc01

Yeni üye
20 Şub 2019
31
0
Dostlar selamlar Lucky Patcher programı ile bir analiz programının ödeme sistemini devre dışı bırakıp proxy ile ödeme yapıp pro sürümüne ücretsiz kullanmak istiyorum.Ödeme kısmında lucky ödemesi ile yapıyorum loading şeklinde kalıyor geçemiyorum bu tür programın pro sürümü varsa atmanızı rica ediyorum teşekkürler İyi Forumlar

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,281
3,495
Merhaba, İyi akşamlar sanıyorsam Reports'dan bahsdiyorsunuz değil mi? uygulama adını belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Ben bunun mümkün olacağını sanmıyorum açıkcası
. Instagram profiline bakanları gösteren bir uygulama veya program yoktur. Instagram profiline bakan kişileri gösterdiğini iddia eden web siteleri ve uygulamalar tamamen yalandan ibarettir ve bu tür sitelere ve uygulamalara güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

sorun pro sürümü olup olmaması değil. Ödemeyi internet üzerinden kontrol ettiği için çalışmıyor. Yani pro sürümünü kullansanız da işe yaramaz

iyi forumlar dilerim

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,281
3,495
Şimdi şöyle bişey var tamam lucky patcher'da bazı uygulama ve oyunların satın alımlarını ücretsiz kılıyor. Ama bunlar trial kullanım yani aylık ücretlendirmeye tabii tutuluyor. Yani bildiğimiz lisans işi. Luck patcher ile hill climb racing vb. oyunlar için kullanabilirsiniz.

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
1. Eğer crack yapmaya çalıştığınız sistem SERVER SİDE bir sistem ise. Yani kontroller dosyalar üzerinden değil'de sistem üzerinde, veritabanı üzerinden yapılıyor ise değiştirmeniz mümkün değildir! (Luck patcher)
2. INSTAGRAM profilinize bakanlar adı altında bir hizmet sunmadığı sürece kimse size bu hizmeti sunamaz. Instagram'da takip özelliği olmadan kimsenin sizi takip edemeyeceğinden emin olduğumuz gibi buna'da emin olabiliriz.

Algoss35

Üye
22 Tem 2014
224
4
Valeria
Dostlar selamlar Lucky Patcher programı ile bir analiz programının ödeme sistemini devre dışı bırakıp proxy ile ödeme yapıp pro sürümüne ücretsiz kullanmak istiyorum.Ödeme kısmında lucky ödemesi ile yapıyorum loading şeklinde kalıyor geçemiyorum bu tür programın pro sürümü varsa atmanızı rica ediyorum teşekkürler İyi Forumlar

Konuyla ilgili programların pro apklarini ücretsiz olarak bulabilirsin zaten uğraşmadan fakat bu Tür uygulamalar Instagram hesabına zarar verebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.