Instagram reels sorunu

kralman

Üye
16 Eki 2020
74
0
ALLAH'TAN
Merhaba tht ailesi, Instagram da reels video paylaşımıyorum reels video ekle deyince "klip eklenmedi hatası " alıyorum lütfen yardım edermisiniz

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
İnstagram uygulamasının güncel olduğundan emin olunuz. Klip süresine dikkat ederek videonuzu tekrar yükleyiniz. Sorun devam ederse başka cihazdan deneyin başka cihazda hata vermiyor ise cihazınızdan kaynaklıdır.

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
32
808
Casterly Rock
Merhaba, Eğer videoyu telefonunuzla çektiyseniz ve belirtilen maximum süreyi aşmıyor ise, sorunun sebebi Instagram’ın telefonunuzda kullandığı belleğin yetersizliğidir. Uygulamanızın önbelleğini ve verilerinizi ayarlardan temizleyin (uygulama sıfırlanıcak hesabınızın şifresini bildiğinizden emin olun) temizledikten sonra tekrar yüklemeyi deneyin. Eğerki hala olmuyorsa tarayıcı üzerinden instagrama girip reelsi yüklemeyi denemenizi öneririm.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,921
5
1,257
Uygulama ön belleğini temizleyerek tekrardan yükleme gerçekleştiriniz. Ve uygulamanızı güncel hali ile takib ediniz. Eğer video süreniz de bir problem yoksa bu işlemler ardından düzelecektir. Bu tarz sorunlar genel olarak halen yaşanmakta.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.