Instagram repost

EfesK

Yeni üye
8 Mar 2019
10
0
Selam arkadaşlar.
Önceden auto Instagram repost kullanıyordum bir sayfadaki gönderileri ben komut vermeden kendisi zaman içinde otomatik olarak yüklüyordu ve en iyi yönü ise telefondan halledip arkama bile bakmıyorum şu anda yeni sayfa açtım ancak auto repost yapmak için güvenilir bir site veya uygulama bulamıyorum bildiğiniz var mı? :incele

erenbulbulx

Yeni üye
7 Nis 2020
5
0
Selam arkadaşlar.
Önceden auto Instagram repost kullanıyordum bir sayfadaki gönderileri ben komut vermeden kendisi zaman içinde otomatik olarak yüklüyordu ve en iyi yönü ise telefondan halledip arkama bile bakmıyorum şu anda yeni sayfa açtım ancak auto repost yapmak için güvenilir bir site veya uygulama bulamıyorum bildiğiniz var mı? :incele
Malesef İnstagram bu gibi uygulamaların kullanımına yasak getirdi şuan eskisi gibi sağlam uygulama yok benim bildiğim tavsiyem bu gibi uygulamaları hiç kullanmamanız yada kullandıktan sonra şifrenizi değiştirin

EfesK

Yeni üye
8 Mar 2019
10
0
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim sanırım istediğim bot yok mecbur postları kendimiz atacağız :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.