Instagram Revert Method [NEW]

SyriaX

Üye
29 Eki 2018
65
0
Emeğin karşılığını felan istemiyorum. Methodları, ortamda gezen kendini kral zanneden mail basmaktan başka bişeyi olmayan ve az buçuk bilgileriyle kendinden aşağıdakileri küçümseyen kişiler'e karşı olarak paylaşıyorum. Bilmeyen öğrensin ki bu tür kişiler fazla sağ da solda instagram kralı benim gibisinden laf kalabalığı yapmasınlar. İyi forumlar.

ResCH

Üye
17 May 2018
68
0
Markos Team
Yararlı kardeşim belkide sen bu revert konularını açmasaydın bi kaç lamer parçası revert nedir onu bile bilmeyecekti :)

zaferdemir44

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
333
0
New York
Merhaba arkadaşlar tekrardan sizlere revert aşma methodunu göstericem
Dipnot : Butonların uygulama içinde açılmasına dikkat edin ve konu, forum dışına çıkmaz ise sevinirim.

Öncelikle çaldığınız hesabın mailini temp-mailden geçici e-posta alarak değiştirin. Temp-mail'e girip instagramdan gelen mail onayı mesajını bulun ve onay yapın. Onayı yaptıktan sonra hesap mailini gerçek mailiniz ile tekrar değiştirin. Değiştikten sonra kendinize şifre yenileme mesajı gönderin. Şifre yenileme maili geldikten sonra o maildeki en alt kısımda olan e postamı bu hesaptan kaldır diyin. Dedikten sonra hesaba giriş yapın ve size bir e posta girmenizi isteyen bir bölüm açılacak şimdi gerçek mailinizi girin ve güncelle diyin.

E posta girmenizi isteyen bölüm:
alB437.jpg

Tekrardan kendi mailiniz'e dönerek instagramdan gelen yeni mail onayı mesajını bulun ve onaylayın. Onayladıktan sonra revert maili gelmesi için hesabınızın mailini temp-mailde ki geçici e-posta adresiniz ile değişin. Değiştikten sonra kendi mailinize e posta için revert mesajı gelicek. Revert e basıp işlemi geri aldıktan sonra sizi instagram uygulamasına atıcak orada sizden kod ile doğrulama isteyecek. Kodu kendi mailinize göndermenizi isteyecek. Mailinize kodu yollayın ve onay yapın.( Burada ki amaç reverti kurucu mailden yanıltmak). Onayı yaptıktan sonra kurucu mailin reverti kayacaktır ve kendi mailinize yönelecektir yani kurucu mailin reverti işlevsiz kalacaktır.

Kod onaylaması yaptıktan sonra karşınıza şöyle bi bölüm gelecek:
EmE78v.jpg

Evet,Doğru dedikten sonra artık hesaptaki kurucu mail kendi mailiniz olacaktır ve hesap ebedi, siz açmışsınız gibi olarak sizin olacaktır.

SyriaX

Akıl, egodan üstündür.

metodun çalıştığına eminmisin denedim olmadı ? kurucu maile düşürdü

11 Ağu 2018
92
3
Chigwell
Emeğin karşılığını felan istemiyorum. Methodları, ortamda gezen kendini kral zanneden mail basmaktan başka bişeyi olmayan ve az buçuk bilgileriyle kendinden aşağıdakileri küçümseyen kişiler'e karşı olarak paylaşıyorum. Bilmeyen öğrensin ki bu tür kişiler fazla sağ da solda instagram kralı benim gibisinden laf kalabalığı yapmasınlar. İyi forumlar.

Çok haklısın böyle veletler coğalmaya başladı her mailden 5k hesap vuran kendini kral sanıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.