Instagram saldırıdan etkilenmemek

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Arkadaşlar şuan bildiğiniz gibi siber savaş var instagrama şuan erişimim resmen 0 . İnstagramdan rahat mesaj göndermem için yöntem söylermisiniz? Vpn kullanıyorm şuan ama nafile

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Yalan ve saçma haberlere nasıl inanıyorsunuz, anlamış değilim siber bilmem ne olduğu falan yok.
Saçma sapan 3,5 çocuğun çıkardığı saçma konulardan başka birşey değil.
Gerçekten yazık ya.

R3DP0W3R

Uzman üye
29 Tem 2017
1,363
2
İZMİR/AĞRI
Bu bir siber saldırıdır Amerika venuzelayı siber saldırıya mahruz bırakmıştır buna karşın olarak Maduro bugün açıklama yaptı Amerikanın Venezuelaya siber saldırıda bulunduğunu söyledi ve şuan çin destekli bir siber saldırı söz konusu Venezuela için Amerikayı boy kot amaçlı siber saldırı yapılmaktadır bu ne zaman son bulur orası pek belli değildir.

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Bu bir siber saldırıdır Amerika venuzelayı siber saldırıya mahruz bırakmıştır buna karşın olarak Maduro bugün açıklama yaptı Amerikanın Venezuelaya siber saldırıda bulunduğunu söyledi ve şuan çin destekli bir siber saldırı söz konusu Venezuela için Amerikayı boy kot amaçlı siber saldırı yapılmaktadır bu ne zaman son bulur orası pek belli değildir.

Dünya Savaşı yaklaşıyor. Uzaylılar dünyaya yaklaşıyor.
Amerika venezualayı yiyecek. Çinliler de Amerikalıları korkmaya başlıyorum artık yavaş yavaş. Bakalım ama bu savaşın galibi ben olcam. Herkesten güçlüyüm ben.
Amerikayıda sererim yere Çini de.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.