İnstagram Sayfam Kapanıyor-Kapatılıyor?

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben İnstagram Üzerinden Sigara Satış yapıyorum ve yaklaşık 2,500 bin takipçim mevcuttur fakat İnstagram hesaplarım kurban bayramından 1 hafta önce sürekli kapatıldı. Açtıgım tüm hesaplara hileli olsun hilesiz olsun müşteri kovalarken otomatik kapanıyor yada başka sayfalar kapatıyor bunun önüne nasıl geçebiliriz yardım eder misiniz ne yapmam lazım doğrulama falan yapmam lazım mıdır? Teşekkürler

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Merhabalar. Eğer hesabınızda hile kullandıysanız sürekli kapanacak ve doğrulamaya düşecektir. Kullanmadıysanız ya sürekli spam yiyordur yada bilgiler girilmemiştir. E-mail, telefon numarası gibi bilgiler ile hesabınızı doğrulatın. Daha sonrasında hesabı gizliye çekin. Düzelmiyorsa 1 gün dondurun ve hiç girmeyin hesaba. Her şeye rağmen düzelmiyorsa İnstagram Desteğe mail atın. Oda olmuyorsa en son çare yeni ve temiz bir hesap açmak...

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Merhabalar. Eğer hesabınızda hile kullandıysanız sürekli kapanacak ve doğrulamaya düşecektir. Kullanmadıysanız ya sürekli spam yiyordur yada bilgiler girilmemiştir. E-mail, telefon numarası gibi bilgiler ile hesabınızı doğrulatın. Daha sonrasında hesabı gizliye çekin. Düzelmiyorsa 1 gün dondurun ve hiç girmeyin hesaba. Her şeye rağmen düzelmiyorsa İnstagram Desteğe mail atın. Oda olmuyorsa en son çare yeni ve temiz bir hesap açmak...

Satış yapılan bir hesapsa zaten güvenliğinin alındığını düşünüyorum.

Hesapta ki Emaili ve numarayı değiştirin. Şifreyi değiştirin. Fazla beğeni veya gt yapmayın. Giriş yaptığınız panellerden çıkış yapmayı unutmayın ve tüm panellerle ilişkinizi kesin.

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Ben ilk hesabımı satın aldım. yani adama parayı yolladım oda bana takipci gönderdi reklam yapacak param olmadıgı için sürekli ilgili hastegler ile takip gönderiyorum 2 ay boyunca hiç kapatılmadı. Video gönderiyordum onada şifresiz görüntülenme hilesi yapıyorduum. E mail telefon onayı yapmıştım ama hesabı dondurma işlemini yapmadım deniceğim kesin sonuç alır mıyız çünkü bazen sabahlıyorum sayfa müşteri kovalamak için yani kapatılınca ister istemez insan sinir oluyor yardımınız için tşk ederm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.