instagram sayfamı nasıl daha fazla büyütebilirim?

21 Şub 2021
73
5
arkadaşlar merhaba benim ınstagramda aktif 38 binlik film dizi sayfam var ama daha fazla büyümüyor bununla ilgili ne yapabilirim hertürlü önerinize açığım iyi akşamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Xale

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
442
20
Cevap: ınstagram sayfamı nasıl daha fazla büyütebilirim ?

Karşılıklı gt yapabilirsin.

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
11
222
Tek Başına Bir Teşkilat

Merhaba sürekli özgün konuların olması iyi olacaktır senin için
ve büyük film sayfalarına veya mizah sayfalarına reklam vererek
geliştirebilirsin

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay

Merhaba,

Reklam vermek çok işe yarıyor sizede tavsiye ederim

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World

Merhaba,

İçerik üreterek ve diğer sosyal medyalarda reklamını yaparak kanalını büyütebilirsin.

Bilginize,

punkc0de

Üye
20 Şub 2021
96
4
127.0.0.1

Kanka tavsiyem büyük sayfalara reklam verdirmen ama sakın çekiliş olaylarına filan girme o zaman algoritma bot takipçi olarak algılıyor ve senin hesabı düşürüyor ben düştüm o dara sen düşme şuan gönderilerim keşfete bile çıkmıyor.

21 Şub 2021
73
5
yok etkili olmuyor artık malesef

ücretleri çok fazla çok istiyorlar biraz bot bassam faydası olur mu sizce lider takipçi nasıl bu konu da

içerikçim var o konuda sıkıntım yok zaten içeriklerimi milyonluk sayfalar çalıyor bıktım ben bu durumdan açıkcası ne yapacağımı bilmiyorum

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6

- 2 Adet kaydırmalı gönderi paylaşın.
- 2 Adet Reels videosu paylaşın.
- Hikaye de anket tarzı şeyler paylaşın.
Hashtag kullanmayın.

11-12 arası günlük paylaşım yapın. Video kalitesine dikkat edin.

21 Şub 2021
73
5
arkadaşlar içeriklerim özgün ve içerikçim yapıyor ama 38 binde kaldım bot yok ama galiba ya bot basıcam ya da reklam vercem büyük sayfaların ücreti çok yüksek ve benim içeriklerimi çalıyorlar lider takipçiyi öneriyor musunuz ??

denicem teşekkürler

RW

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
2,089
58
1,526

özgün post paylaş , gt yap , sayfanın reklamını yap vb.

21 Şub 2021
73
5

paylaşımlarım özgün gt bu takipçi sayısında işe yaramıyor tek çözüm büyük sayfalara reklam vermekten geçiyor galiba

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷
Bot basmanızı tavsiye etmem ilerde sıkıntı çıkabilir.GT yaparak,reklam vererek hesabınızı büyütebilirsniz.Bot konusuna gelince vot aize birşey kazandırmaz sadece rakamdan ibaret.

21 Şub 2021
73
5
büyük bi ihtimal reklam vericem başka bi ihtimal yok artık bütçe oluşturmaya başlıcam bakalım

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608
Merhabalar ;

Özgün içerik , belirli saatlerde reels videosu paylaş ve en önemlisi reklam :)

"Elif

Katılımcı Üye
8 Ara 2018
507
1
44
26
Merhaba, büyük kitlelere sahip sayfalar ile iletişime geçerek reklam verdirebilirsiniz. Bunun haricinde farklı sosyal medya platformlarını kullanarak daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.