İnstagram script hk.

AlucaarD

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
422
0
Selamlar , arkadaşlar şu şekilde bir fikrim var insanlar gönüllü olarak gelip kullanmadıkları fake , yan , içi boş hesaplarını girebileceği ( kendi isteği ile ) ve girdiği hesabın bot havuzuna katılmasını sağlayacak bir script lazım havuza eklenen hesabı istediğim zaman istediğim kişinin hesabına takipçi , beğeni olarak göndereceğim bir sistem yalpmak istiyorum nerden ve nasıl başlayamalıyım amacım instagram benzeri siteler açmak değil kullanıcıların kendi istekleri ile girecekleri bir site yapmak siteye giriş yapıp havuza girenlere steam oyun kodu vereceğim teşekkürler şimdiden instagram ile sınırlı olmayıp youtube ve twitter da olursa iyi olur yapabilecek arkadaşlar varsa elimde tonla steam kodu var zamanında bolca dağıtmıştım forumda hatırlayanlar vardır illaki ortak olarabiliriz sistemi kurar bende kodları veririm böylelikle takipçi satışı vs. yapabiliriz

burak1355

Yeni üye
3 May 2012
16
0
Script konusunda yardımcı olabilecek kapasitede değilim fakat benim yorumum kod hediyesinden ziyade insanlara farklı birşeyler verebilirsiniz. Kod verdiğinizde şöyle birşey ortaya çıkacak millet o kodu alabilmek için spam hesap açıp sitenize eklemeye kalkışacaklar böyle olunca da hesaplar bi süre sonra(belkide o gün) patlayacaklar. Kodu verdiğinizle kalacak.

Eğer ki scripti yazabilecek veya verebilecek bir arkadaş çıkarsa buna da bi' çözüm bulmanızı öneririm verimlilik için.

AlucaarD

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
422
0
Script konusunda yardımcı olabilecek kapasitede değilim fakat benim yorumum kod hediyesinden ziyade insanlara farklı birşeyler verebilirsiniz. Kod verdiğinizde şöyle birşey ortaya çıkacak millet o kodu alabilmek için spam hesap açıp sitenize eklemeye kalkışacaklar böyle olunca da hesaplar bi süre sonra(belkide o gün) patlayacaklar. Kodu verdiğinizle kalacak.

Eğer ki scripti yazabilecek veya verebilecek bir arkadaş çıkarsa buna da bi' çözüm bulmanızı öneririm verimlilik için.

Bu sitenin bir örneği var zaten 100.000 abonelik bir havuzu var bu mantıkla oluşturdu havuzu sıkıntı olmuyor diye biliyorum spam hesap falan varketmez zaten 4-5 tane farklı oyun kodu olacak hepsinden 10 bin adet kapasitem var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.