Instagram şifre nasıl kırılır

pyrex.exe

Üye
8 May 2023
56
10
Merhaba dostlar kendime yakın zamanda bir Target hesap açtım nasıl kurabileceğimi öğrenmek için internette çok fazla araştırma yaptım fakat bir sonuç alamadım nasıl yapabilecegimi öğrenmek istiyorum detaylı bir şekilde anlatım sunan bir link varmi

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
182
Merhaba dostlar kendime yakın zamanda bir Target hesap açtım nasıl kurabileceğimi öğrenmek için internette çok fazla araştırma yaptım fakat bir sonuç alamadım nasıl yapabilecegimi öğrenmek istiyorum detaylı bir şekilde anlatım sunan bir link varmi
En basit şekilde Brute Force yapabilir yada Phishing yapabilirsin. Ayrıca Instagram hesaba erişmene o kadar kolay vermez dostum. Eyer hedef hesap başka birisinin hesap olursa o hesaba o kadar kolay giremezsin.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
4,800
Şifre kırma dediğin, brute force olur. Ancak Instagram gibi firmalar bunun önlemini aldılar.

pyrex.exe

Üye
8 May 2023
56
10
En basit şekilde Brute Force yapabilir yada Phishing yapabilirsin. Ayrıca Instagram hesaba erişmene o kadar kolay vermez dostum. Eyer hedef hesap başka birisinin hesap olursa o hesaba o kadar kolay giremezsin.
Evet brute force atack için instashell gibi Shell toolarini kullandım fakat dosya bulunamadı gibi hatalar aldım tor kurulu olmasına rağmen

Aynen öyle. Phishing yada Brute Force yapabilirsin. Diğer saldırılar için ciddi bir kodlama bilgisine sahip olman lazım.
Şuan kodlama bilmiyordum malesef...Phishing ismini yeni duyuyorum nasıl bir saldırı türü acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
182
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.