İnstagram Şifre Vermeden Kimseyi Takip Etmeden Takipçi Kasmak!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ewolation

Yeni üye
16 Şub 2011
32
0
uzun suredir sorunsuz kullanıyordum ama son zamanlarda sorun çıkarmaya başladı 300 kıredıye sadece 40 takipçi gönderiyo gunluk 100 kırediyese sadece 12 takipci gonderiyo sebebi nedir acaba ?

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Öncelikle güzel bir konu 3 4 sorum olucak cevaplarsanız sevinirim: Neden sitede referans sistemi diye birşey bilgilendirmemisler? Referanslardan nasıl kar ederiz ne kadar kâr ettiğimizi nerden öğrenebiliriz?

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
Öncelikle güzel bir konu 3 4 sorum olucak cevaplarsanız sevinirim: Neden sitede referans sistemi diye birşey bilgilendirmemisler? Referanslardan nasıl kar ederiz ne kadar kâr ettiğimizi nerden öğrenebiliriz?

Öncelikle ben cevap vereyim referaans linkini arkadaşlarını üye yapıp kredi kazanırsın

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7

Aslında 2hafta önceye kadar ref sistemini duyurmaya devam ediyordular ancak adamların işine gelmediği için ref sistemini duyurmuyorlar artık..Ama kaldırılmadı getirdiğiniz her üye için 30+ kredi kazanırsınız.

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Aslında 2hafta önceye kadar ref sistemini duyurmaya devam ediyordular ancak adamların işine gelmediği için ref sistemini duyurmuyorlar artık..Ama kaldırılmadı getirdiğiniz her üye için 30+ kredi kazanırsınız.

Teşekkür ediyorum o 30 krediden sonra arkadaşımız her kredi kazandığında bizede gelirmi bir kısmı yoksa tek seferlik 30 kredimi veriliyor

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Anladım aynı Ip adresten açsak 4 5 tane sıkıntı olurmu ban yemiyiz? Birde o bonus uygulamasında birden fazla girerek ban yermiyiz ? ( Kusura bakma. aşırı soru sorduğumun farkındayım :) )

Farklı hesaplardan ayni insta hesabina takipci atamazsin (ban olaylarini bilmiyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.