Instagram şifre yenileme maili gelmeme sorunu

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
Merhaba elimde birkaç mail adresi mevcut, instagram şifremi unuttum kısmından şifremi yenile bağlantısı gönder dediğimde mail adresinize şifre yenileme bağlantısı içeren mail gönderildi diye sol altta yazı çıkıyor ama mail gelmiyor. Mail yanlış olsa böyle bir kullanıcı bulunamadı hatası çıkıyor diye biliyorum. Acaba yazdığım mail daha önce kullanılmış ama şuan aktif olmayan, değişmiş bir mail adresi mi ? ya da mail gelmeme sebebi ne olabilir ?

Eğer bizdeki ilk mail ise kullanıcı sonradan değişmiş ise ben ilk mail ile o instagram hesabını nasıl alabilirim ?

Br4veTurK

Üye
26 Kas 2020
184
11
Tokyo
Merhaba elimde birkaç mail adresi mevcut, instagram şifremi unuttum kısmından şifremi yenile bağlantısı gönder dediğimde mail adresinize şifre yenileme bağlantısı içeren mail gönderildi diye sol altta yazı çıkıyor ama mail gelmiyor. Mail yanlış olsa böyle bir kullanıcı bulunamadı hatası çıkıyor diye biliyorum. Acaba yazdığım mail daha önce kullanılmış ama şuan aktif olmayan, değişmiş bir mail adresi mi ? ya da mail gelmeme sebebi ne olabilir ?

Eğer bizdeki ilk mail ise kullanıcı sonradan değişmiş ise ben ilk mail ile o instagram hesabını nasıl alabilirim ?

Merhaba, instagram kurtarma mailini hesap açılırken kayıt edilen maile gönderir, yani isin oraya yazdığınız e-posta adresi bir işe yaramaz, veya hesap oluşturulurken e-posta adresi onaylanmamış veya girilmemiş olabilir, iyi forumlar.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Başka bir cihazdan deneyin bu sorun başıma gelmişti başka cihazdan deneyince geliyordu ve uygulamanın verilerini çerezlerini silip tekrar deneyin.

İyi Forumlar.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
1,249
Bu işlem ilk tekrarda bende de olmamıştı. Fakat sonra gelen maillerde " Sol alt kısımda mavi bir link olucak " şifre yenilme butonu olan o. Ekrana çıkan ise hesap giriş butonu . Farklı bir cihazda instagram a giriş yapınız gamil oturumunu da o cihaz üzerinden açınız. Ve böyle deneyiniz bir de.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.