İnstagram şifresiz izlenme scripti [DATASIZ]

11 Ağu 2018
75
0
!!! siteyi subdomaine veya ana domaine kurunuz. klasöre kurulan sitelerin API Keyleri silinir. aşağıdaki sıralama önemlidir !!!
1- siteyi kurun
2- lisans isteyin
3- get_key.php çalıştırın, API keyinizi alın ve get_key.php dosyasını silin.
4- config.php de gerekli düzenlemeleri yapın.

unutmayın api istediğimiz zaman kapatabiliriz.

Demo : s1.sifresizaraclar.com

İndirme :İndir izlenme zip

VT: https://www.virustotal.com/#/file/9...3d75cbc475452d63c3cf3b61b44d028e127/detection

Şifreli olduğundan dolayı çıkan sonuçlar

yakında izlenmeyi 5000 e çıkartıcağım

PM Den site adreslerinizi iletin lisans verilecektir.

Son düzenleme:

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren
yeni nesil baya sahip çıkıyor yazılımlarına unutma sen apiyi kapatırsın biz siteni... :)

11 Ağu 2018
75
0
yeni nesil baya sahip çıkıyor yazılımlarına unutma sen apiyi kapatırsın biz siteni... :)

tabiki hocam beklerim :) api benim denetimimde değil 5000 olduğu zaman benim denetimim olucak ozaman kapatmayı düşünmem tabiki instaweb apisi hatalı yoksa 10k-30k dan bile sunarım benim için sorun yok

11 Ağu 2018
75
0
Geliştirmek kişinin yaptığını anlamına gelmez ki güzel kardeşim kendi emeğinle yapabildiğini yap en azından sen yapmış olursun :)

Bi oyunda bi admin olmak var birde developer :)

Merhaba hocam yakında basit api şipariş ile instaweb üzeri bi api ayarlayıp tema vs ile sunacağım teşekkür ederim yönlendirmeniz için :yardimsever

GEAV

Üye
29 Eki 2018
101
0
unknown
Ücretsiz .com domain ve ücretsiz hosting alabilen arkadaşımız varsa lütfen bana PM atsın. Çok ihtiyacım var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.