İnstagram Şikayet Edilmeme

30 Tem 2016
222
0
1337
Merhabalar,

Bi arkadaşımı instagramda şikayet edemiyorum taktik buldum falan diyor bir kaç kişi daha yapmıştı nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named
[email protected] veya [email protected] adreslerine şikayet edilemeyen hesabın bilgileri ile beraber kendi sorununuzu detaylıca bir e-posta ile bildirmeniz yararlı olabilir. İmkanınız varsa bildiriyi İngilizce yapmakta da fayda var. Veya uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıkladıktan sonra "Sorun Bildir" bölümünden sorununuzu bildirebilirsiniz. :)

Son düzenleme:

ardaakyol1

Üye
3 Nis 2020
215
0
Merhabalar,

Bi arkadaşımı instagramda şikayet edemiyorum taktik buldum falan diyor bir kaç kişi daha yapmıştı nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Şikayet Edilmemek istiyorsan Hesabını İşletme Profili Yap Ondan Sonra İşletme Ayarlarından Minimum Yaş seç 97 Seç Türkiyeyi Amerikayı 4 flan yap

sende şikayet edilmezsin spam botları işey yararmı bilemem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.