İnstagram SM Hack 2017 | gromsx125

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A

KATKILARINDAN DOLAYI '' SahuTxSHT '' YE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. KENDİSİ ADAMDIR.

Arkadaşlar 38-40 tane pm geldi. Hepsine tek tek cevap vermek canımı sıkar diye böyle bir konu açayım dedim. Öncelikle pm atan bütün arkadaşların bu konuyu görmesi için hepsine konu linkini pm atıcam. Gelelim konuya

Çoğunuz sevgilinin hesabını nasıl çaldın, bende çalmak istiyorum, vs vs bu tarz mesajlar attınız.
Bende sizlere geri dönüş yapacağımı söyledim. Bugün bu konuyu açıyorum.

Öncelikle çalacağınız hesabı takip edip etmemeniz önemli değil dm atabilmeniz yeterli. Ardından bir fake login script kurmalısınız. Hostingere kurmayın suistimalden yasaklar. Yasaklamaması için konu açabilirim her şeyin olduğu gibi onunda bir çözümü var. Neyse fake scriptide kurduk diyelim.
Kurbanımıza dm atıyorsunuz, senin resmini paylaşmışlar bir sitede diye ben bu taktiği kullandım inandırıcı olsun diye fake bir resim hazırladım mükemmel oldu :d . Kurban bunu yedi. Üstüne ona dedim ki eğer o sitede paylaşıldıysan sana takipçiler gelecektir dedim. Evet geliyor dedi çünkü ben ona gramtab ile takipçi atıyordum. :d Sonra istersen sitenin admini ile iletişime geç senin hesabını kaldırsınlar oradan dedim kaldırmazlarsa sana o sitede ana sayfaya çıkmaya çalışan insanlar sana dm atacaklardır dedim ve daha eskiden hacklediğim velet hesapları ile buna 3-4 tane dm atıyordum sen nasıl anasayfaya çıktın falan diye. Evet o tarz mesajlar geliyor bana dedi, o yüzden adminle iletişime geç dedim. Nasıl geçicem dedi o sırada fake scriptinizi atabilirsiniz ben inandırıcı olsun diye fake scripti index'e bağladım. Sorunsuzdu her şey ta ki kız ben insta şifremi unuttum diyene kadar. Zaten bizde şansmı var ? :d Ben arkadaşıma söylerim arkadaşım adminle iletişme geçer dedi bende istersen ben geçeyim dedim çok iyi olur falan dedi onun için artık bir kahraman olmuştum. Sonra ona adminle iletişime geçtiğimi söyledim. Fakat adminin hesap sahibinin dışınıda hesap kaldırma şikayetlerini değerlendirmiyoruz demiş olduğunu söyledim (tabi bunları ben uyduruyorum.) Kızda dedi nasıl şifremi sıfırlayacağım falan bende dedim bir centilmen olarak size yardımcı olurum dedim sizin adınıza ben size bitane gmail hesabı açayım siz onu hesabınıza ekleyin dedim tamam dedi ertesi gün gmail adresini verdim eklemiş. Ekleyince bende aldım hesabı geldim. Nasılsınız :d

Bir teşekkürü çok görmeyin adım adım anlattım. :)

KATKILARINDAN DOLAYI '' SahuTxSHT '' YE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. KENDİSİ ADAMDIR.

lWP6Dk.jpg

Son düzenleme:

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Kısaca kiza integra m da kendi gmail hesabını eklettin Tüm fake scriptler boşa gitti l..

23 Nis 2016
247
3
hosting i ver yeter onun için ban atmayacak ucretsiz domain sunan :) veya onun için ban yememesi için konu aç

Son düzenleme:
23 Nis 2016
247
3
adma akıllı hosting bulamadım ucretsiz domain veren sabah tan beri arıyorum ölücem :( buldugum 2tane var 2sindende ban yedim

ByHacker36

Üye
10 Kas 2011
239
0
KOCAELİ
kardeşim bu ne ? veriyorsan adam akıllı ver . millette bu dediğini biliyor sadece hosting yok askıya alıyor anında . anlatıyorsanız adam akıllı anlatın milleti oyalamayın yada vermeyin hiç . googleye yazsam aynısı cıkar

ByHacker36

Üye
10 Kas 2011
239
0
KOCAELİ
yapamıyorum mu :) :) :) sen en önemli yeri yapmış olarak varsaymışın orda ardından başka zaman anlatırım demişsin :) bence sen milletle dalga geçiyorsun. post kasmaktan teşekkür kasmaktan başka birşey yaptıgın yok.

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
yapamıyorum mu :) :) :) sen en önemli yeri yapmış olarak varsaymışın orda ardından başka zaman anlatırım demişsin :) bence sen milletle dalga geçiyorsun. post kasmaktan teşekkür kasmaktan başka birşey yaptıgın yok.

Kardeşim en önemli yer orasımı ? şakamısın ? Ücretsiz host veren siteler var. Orayada kurulabiliyor. Belki vaktim olmadığı için anlatamadım, belki çalışmalarımı tam olarak bitiremedim.

cihatbucak

Üye
2 Ocak 2016
108
0
Arkadaşlar 38-40 tane pm geldi. Hepsine tek tek cevap vermek canımı sıkar diye böyle bir konu açayım dedim. Öncelikle pm atan bütün arkadaşların bu konuyu görmesi için hepsine konu linkini pm atıcam. Gelelim konuya

Çoğunuz sevgilinin hesabını nasıl çaldın, bende çalmak istiyorum, vs vs bu tarz mesajlar attınız.
Bende sizlere geri dönüş yapacağımı söyledim. Bugün bu konuyu açıyorum.

Öncelikle çalacağınız hesabı takip edip etmemeniz önemli değil dm atabilmeniz yeterli. Ardından bir fake login script kurmalısınız. Hostingere kurmayın suistimalden yasaklar. Yasaklamaması için konu açabilirim her şeyin olduğu gibi onunda bir çözümü var. Neyse fake scriptide kurduk diyelim.
Kurbanımıza dm atıyorsunuz, senin resmini paylaşmışlar bir sitede diye ben bu taktiği kullandım inandırıcı olsun diye fake bir resim hazırladım mükemmel oldu :d . Kurban bunu yedi. Üstüne ona dedim ki eğer o sitede paylaşıldıysan sana takipçiler gelecektir dedim. Evet geliyor dedi çünkü ben ona gramtab ile takipçi atıyordum. :d Sonra istersen sitenin admini ile iletişime geç senin hesabını kaldırsınlar oradan dedim kaldırmazlarsa sana o sitede ana sayfaya çıkmaya çalışan insanlar sana dm atacaklardır dedim ve daha eskiden hacklediğim velet hesapları ile buna 3-4 tane dm atıyordum sen nasıl anasayfaya çıktın falan diye. Evet o tarz mesajlar geliyor bana dedi, o yüzden adminle iletişime geç dedim. Nasıl geçicem dedi o sırada fake scriptinizi atabilirsiniz ben inandırıcı olsun diye fake scripti index'e bağladım. Sorunsuzdu her şey ta ki kız ben insta şifremi unuttum diyene kadar. Zaten bizde şansmı var ? :d Ben arkadaşıma söylerim arkadaşım adminle iletişme geçer dedi bende istersen ben geçeyim dedim çok iyi olur falan dedi onun için artık bir kahraman olmuştum. Sonra ona adminle iletişime geçtiğimi söyledim. Fakat adminin hesap sahibinin dışınıda hesap kaldırma şikayetlerini değerlendirmiyoruz demiş olduğunu söyledim (tabi bunları ben uyduruyorum.) Kızda dedi nasıl şifremi sıfırlayacağım falan bende dedim bir centilmen olarak size yardımcı olurum dedim sizin adınıza ben size bitane gmail hesabı açayım siz onu hesabınıza ekleyin dedim tamam dedi ertesi gün gmail adresini verdim eklemiş. Ekleyince bende aldım hesabı geldim. Nasılsınız :d

Bir teşekkürü çok görmeyin adım adım anlattım. :)

lWP6Dk.jpg

Dostum sakın bana kızma taktik bildiğim ve çok uğraştırıcı saçma bulduğum bişey ama teşekkürü o kadar yazıyı yazmana verdim bide senaryo süper benim de böyle senaryolarım var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.