İnstagram sms gelmiyor

cyberc4tt

Yeni üye
30 Eki 2014
44
0
Abilerim belki başınıza gelmiştir.
Hattımı türk telekomdan türkcele taşıdım. İnstagrama giriş yaparken telefona sms geliyordu. Artık oda gelmiyor. Araştırmama ragmen bi türlü bulamadım. Bilgisi olan varmı.
Edit : Facebook ile bağlantılı değil.

MenaR

Katılımcı Üye
20 Şub 2012
535
0
F yazıp 3266 ya gönderip tekrar kod almayı denermisiniz?

Bu sorunu genellikle instagram hesabını facebook hesabına bağlantıları numara ekleyerek çözmüşler. Birde instagram daki numaranızı +90xxx xxx xxxx şeklinde yazdığınızdan emin olun

cyberc4tt

Yeni üye
30 Eki 2014
44
0
Yok abi F yazıp gönderilince gönderilemiyor diyor. İnstagramda aveadayken sorun olmuyordu. Taşıdıktan sonra böyle oldu +90 olmuşmu olmamışmı bilmiyorum. Genellikle Türkcelle geçişte böyle sıkıntılar oluşuyormuş. Hesabım çalındı diyerek geri alabilirmiyim

MenaR

Katılımcı Üye
20 Şub 2012
535
0
Yok abi F yazıp gönderilince gönderilemiyor diyor. İnstagramda aveadayken sorun olmuyordu. Taşıdıktan sonra böyle oldu +90 olmuşmu olmamışmı bilmiyorum. Genellikle Türkcelle geçişte böyle sıkıntılar oluşuyormuş. Hesabım çalındı diyerek geri alabilirmiyim

Malesef bir fikrim yok hocam. Başka bir yöntem de bulamadım. Çözebilirsiniz buraya da yazın sorunu yaşayanlara yardımı dokunur.

Kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.