İnstagram sms güvenliği atlama

magic1903

Yeni üye
24 Haz 2021
9
0
33
Merhaba arkadaşlar instagram sms güvenliğini nasıl atlayabiliriz? Eski Sürümlerde filende karşıma çıkıyor. bir yolu var mıdır ? teşekkürler

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Malesef, mümkün değildir ama hesap sizinse ve kod gelmiyorsa bazı çözümleri var.
Eğer hiçbir şekilde Doğrulama SMS'i gelmiyorsa başka bir telefon ile doğrulamayı deneyin, sonrasında profilden değiştirirsiniz.
Eğer açık bir hesaba giriş yaparken kod istiyorsa telefonu yeniden başlatıp 24 saat sonra deneyin.

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram
Bunun bi yolu yok diye biliyorum. Yapabileceğiniz tek şey karşı tarafa trojen atıp smslerini görebilmek olacaktır. Böylece ona gelen kodu instagrama yazıp hesaba girebilirsiniz.

Trojen olarak Spynote öneriyorum. Gelişmiş ve bir sürü özelliği bulunuyor. İşinize yarayacaktır. Fakat en önemli kısım bunu karşı tarafa atabilmektedir :)

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
Merhabalar, anladığım kadarıyla başkasının hesabına erişmeye çalışıyorsunuz. Yanlış anladıysam düzeltirsiniz. Sms doğrulamayı geçmenin bir yolu olduğunu düşünmüyorum. Kişinin hesabını ele geçirmek için kişiye trojan atabilir veya sosyal mühendislik yapabilirsiniz. Bir kadın hesabı açıp kısa bir sürede alabilirsiniz. Kişiyi tanıyorsanız süre daha da kısalır. Aynı şekilde Aspect hocamın da dediği gibi trojanla smslere girip hesaba erişebilirsiniz. Bunun bir suç olduğunu size hatırlatmak isterim yaparsanız karşınızdaki kişinin sizi şikayet etme hakkı var ve deneyimsizseniz sizi kısa sürede bulurlar. İyi forumlar dilerim.

magic1903

Yeni üye
24 Haz 2021
9
0
33
Merhabalar, anladığım kadarıyla başkasının hesabına erişmeye çalışıyorsunuz. Yanlış anladıysam düzeltirsiniz. Sms doğrulamayı geçmenin bir yolu olduğunu düşünmüyorum. Kişinin hesabını ele geçirmek için kişiye trojan atabilir veya sosyal mühendislik yapabilirsiniz. Bir kadın hesabı açıp kısa bir sürede alabilirsiniz. Kişiyi tanıyorsanız süre daha da kısalır. Aynı şekilde Aspect hocamın da dediği gibi trojanla smslere girip hesaba erişebilirsiniz. Bunun bir suç olduğunu size hatırlatmak isterim yaparsanız karşınızdaki kişinin sizi şikayet etme hakkı var ve deneyimsizseniz sizi kısa sürede bulurlar. İyi forumlar dilerim.
Teşekkür ederim hocam. Bilgilendirme için bütün forumuda teşekkürler. Karşı taraf yakın bir arkadaşım. Fakat ben bir şey sorcam ios lara galiba trojen atamıyorduk degıl mi?

hsnlislh

Yeni üye
1 Ara 2020
13
2
Azerbaycan
Bunun bi yolu yok diye biliyorum. Yapabileceğiniz tek şey karşı tarafa trojen atıp smslerini görebilmek olacaktır. Böylece ona gelen kodu instagrama yazıp hesaba girebilirsiniz.

Trojen olarak Spynote öneriyorum. Gelişmiş ve bir sürü özelliği bulunuyor. İşinize yarayacaktır. Fakat en önemli kısım bunu karşı tarafa atabilmektedir :)
Spynote android için mi?

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Öncelikle Merhaba, İyi Çalışmalar Dostum;

Dostum maalesef ki böyle bir şey mümkün değil. Yani benim bildiğim kadarıyla. Yine sana bir kaç hocam yardımcı olur size. Ama almanız imkansız değil. Şöyle bir şey yapabilirsin. karşı tarafa yani kurbana trojan atabilirsin. Birazcık sosyal mühendislik gerekiyor. Hem trojan hem de sosyal mühendislik için Türk Hack Team forumumuz da bir çok konu mevcut. Onlara bakıp bilgi edinip aklında bir yol çizebilirsin. Ama normal yollar ile SMS olayını anlatabileceğini sanmıyorum. Tekrardan iyi çalışmalar dostum. Şimdiden kolay gelsin. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. İyi günler, iyi forumlar :).
Merhaba arkadaşlar instagram sms güvenliğini nasıl atlayabiliriz? Eski Sürümlerde filende karşıma çıkıyor. bir yolu var mıdır ? teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.