İnstagram Spam Bot

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
[COLOR="LimeMerhaba arkadaşlar yazdığım spam botunu THT ailesi ile paylaşmak istiyorum. Konu yeri doğrumu bilmiyorum, yanlışsa düzeltirim. Gerçi bu botun alternatifi var forumda ama olsun. Yazdığım program .exe formatında ve chrome tabanlı çalışır. Video ile kısa bir anlatım çektim gerçi kullanımı oldukça basit. İsterseniz proxyde ekleyebilirisiniz. Program hakkında ekletmek istediğiniz bir şey varsa ekleyebilirim.[/COLOR]

[COLOR="lime [URL="https://tik.lat/wnr19"] Mega.nz'den İndirmek İçin Tıkla[/URL]

Virüs Total : Virüs Total İçin Tıkla[/COLOR]​

Son düzenleme:
2 Mar 2019
67
0
Instagram
Merhaba arkadaşlar yazdığım spam botunu THT ailesi ile paylaşmak istiyorum. Konu yeri doğrumu bilmiyorum, yanlışsa düzeltirim. Gerçi bu botun alternatifi var forumda ama olsun. Yazdığım program .exe formatında ve chrome tabanlı çalışır. Video ile kısa bir anlatım çektim gerçi kullanımı oldukça basit. İsterseniz proxyde ekleyebilirisiniz. Program hakkında ekletmek istediğiniz bir şey varsa ekleyebilirim.

Video

İndirme Linki : Mega.nz'den İndirmek İçin Tıkla

Virüs Total : Virüs Total İçin Tıkla

Emin Ol Bu Program diğerlerinden daha etkilidir :) güzel bir proje geliştirmeye devam et.

Blackrobot

Yeni üye
18 Haz 2019
4
0
Merhaba öncelikle program için teşekkürler fakat küçük bir sorunum var. Programı açıyorum userleri yüklüyorum linki yapıştırıp başlat dediğimde bu hatayı alıyorum ilgilenirsen sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Merhaba öncelikle program için teşekkürler fakat küçük bir sorunum var. Programı açıyorum userleri yüklüyorum linki yapıştırıp başlat dediğimde bu hatayı alıyorum ilgilenirsen sevinirim teşekkürler.

Merhaba hocam proxy kullan kısmını işaretlediniz mi ? boş bir yer olduğundan bu hatayı alıyorsunuz bağlanıp bakmak isterim.

Blackrobot

Yeni üye
18 Haz 2019
4
0
Merhaba hocam proxy kullan kısmını işaretlediniz mi ? boş bir yer olduğundan bu hatayı alıyorsunuz bağlanıp bakmak isterim.

Tabi şifreler,userler,proxyler girili ve kutuda işaretli şekilde. Alternatif olarak spam bot mevcut fakat denemek istemiştim sizin programıda.

Bu arada proxy olmadan atılan spamların geçerliliği nedir ? yani proxy olmadan atılan spam işe yarar mı ?

Elmatadqr

Yeni üye
23 Nis 2019
2
0
Dostum MEGA dan kaldırılmış . yenı lınk verebılırmısın ? ya da google drıve paylaşsan ?

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Tabi şifreler,userler,proxyler girili ve kutuda işaretli şekilde. Alternatif olarak spam bot mevcut fakat denemek istemiştim sizin programıda.

Bu arada proxy olmadan atılan spamların geçerliliği nedir ? yani proxy olmadan atılan spam işe yarar mı ?

Hesaba giriş yaparsa tabiki spam geçerlidir. Benim yaptığım bot api şeklinde değil tarayıcı kontrolu şeklinde çalışıyor ve bu atılan spamları daha etkili olmasını sağlıyor.

Linkler yenilenmiştır.

Son düzenleme:

bekorot

Yeni üye
19 Nis 2019
34
0
bursa
Link kırık deneme amacli bakicaktim iwp tarzi userlerle calişiyormu calişiyorsa anlik 100 200 user girişli sitelerm var :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.