Instagram stalk

Hasbeen

Yeni üye
15 Mar 2018
11
0
Üstadlar merhaba geceniz güzel olsun
Instagram üzerinden stalk yapanlara (profiline kim bakmış) öğrenebiliyor muyuz ?:incele

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Bunun için Reports+ adında bir program bulunmakta.Profiline kimler girmiş , kimler takipten çıkartmış görebilmeniz mümkün. İnternet üzerinden araştırma yaparak program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

DarkGuardian82

Kıdemli Üye
23 Nis 2015
2,130
0
Database
Bunun için Reports+ adında bir program bulunmakta.Profiline kimler girmiş , kimler takipten çıkartmış görebilmeniz mümkün. İnternet üzerinden araştırma yaparak program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Dediğin program kimler profiline bakmış göstermiyor. Hiçbir program ile profiline kim girmiş, kim bakmış göremezsin.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Öncelikle teşekkür ederim ancak hiç mi yok bir arkadaşım yapmış çünkü duymuştum

Aslında bu uygulamalar hesapların şifrelerini çalmaya yönelik oluyor. Net bir güvenlik sağlamıyorlar. Benim söylediğim programda profile bakanları görebilme özelliği var diye hatırlıyordum. Arkadaşın da söylediğine göre böyle bir şey mümkün değil. en iyisi güvenliği elden bırakmayıp bu uygulamaları indirmemek.

Hasbeen

Yeni üye
15 Mar 2018
11
0
Aslında bu uygulamalar hesapların şifrelerini çalmaya yönelik oluyor. Net bir güvenlik sağlamıyorlar. Benim söylediğim programda profile bakanları görebilme özelliği var diye hatırlıyordum. Arkadaşın da söylediğine göre böyle bir şey mümkün değil. en iyisi güvenliği elden bırakmayıp bu uygulamaları indirmemek.
Doğru diyorsun bı dert varda ince iş ona göre bı hareket edecektim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.