Mobil Instagram sürekli takip engeli yiyorum

rootatworld

Yeni üye
10 Ara 2017
20
0
Merhaba arkadaşlar sorun şu şekilde hesabı yeni açmıştım başlarda pek bir şey yapmadım hesabı bıraktım 1 ay filan ardından hesaba post atmaya başladım gt yapıp kasayım dedim bot yazdım gt yapıyodu bi süre sonra engel yemesin diye istekleri geri çekiyodu filan sürekli engel yiyince botu bıraktım kendim yapmaya başladım geçenlerde yine engel yedim engel kalkınca takip edeyim dedin 2 3 kişiden sonra tekrar engel yedim engel kalkınca aynı şey oldu bu böyle devam ediyor hiçbir şey yapamıyorum neden olduğunu bilenler yardımcı olabilir mi?

odexed

Yeni üye
10 Mar 2021
26
0
Aynı problemi bende yaşadım instagram algoritması bot olduğunuzu düşünüyor ve üst üste giden requestleri engelliyor. yaptığınız bot yazılımına bir süre aralığı ekleyebilirsiniz. Ben kendi hesabımda uğraşmadım daha fazla ama böyle yaparsanız sorunun çözüleceğini sanıyorum.

rootatworld

Yeni üye
10 Ara 2017
20
0
İnstagram destek ekibiyle iletişime geçmeyi denediniz mi?

evet cevap bekliyorum

Aynı problemi bende yaşadım instagram algoritması bot olduğunuzu düşünüyor ve üst üste giden requestleri engelliyor. yaptığınız bot yazılımına bir süre aralığı ekleyebilirsiniz. Ben kendi hesabımda uğraşmadım daha fazla ama böyle yaparsanız sorunun çözüleceğini sanıyorum.

ekledim hatta random süreler ekledim 10 kişide bir 8 10 dk arası bekliyor 100 150 kişi arasında random bir sayıya takip atıyor hatta attıktan sonra 1 saat 1.30 saat arası random bekleme süresi var ama yine de engel yememe engel oymuyor

ωσитαѕ;9335779' Alıntı:
3. Part yazılımdan dolayı instagram sizi bot görüp engel atıyor. Uzun bir süre botu kullanmayın.

uzun bir süredir kullanmıyorum zaten sadece geçenlerde bekleyen takip isteklerini geri çekmesi için bir bot yazdım o da sıkıntısız çalıştı elimle takip ederken engel yedim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Merhaba,

Daha önce bot kullanmanız sebebi ile şuan kullanmasanız bile instagram sizi bot zannedecek ve tekrar engelleyecektir. Bunun önlenmesi için ilk olarak şifre değiştirin ardından uzun bir süre kimseyi takip etmeyin yada aşırı etkileşimde bulunmayın. Zaman içerisinde bu olumsuz durum geçecektir.

Bu konumu okuyabilirsiniz: https://www.turkhackteam.org/instagram/1972782-instagram-soru-cevap-yardim-rehberi.html

İyi Forumlar.

odexed

Yeni üye
10 Mar 2021
26
0
ekledim hatta random süreler ekledim 10 kişide bir 8 10 dk arası bekliyor 100 150 kişi arasında random bir sayıya takip atıyor hatta attıktan sonra 1 saat 1.30saat arası random bekleme süresi var ama yine de engel yememe engel oymuyor

Tahminimce instagram bot olarak belirlediği hesapları incelemeye alıyor. Büyük ihtimalle tekrardan tespit etmiştir. Şunu demek istiyorum; Engel kalksa bile hesabı inceliyor. Ban sebebi bu olabilir.

yeni hesap açıp 1-2 gün normal olarak kullanıp daha sonra bot arkadaşa emanet ederseniz ban yemezsiniz.

rootatworld

Yeni üye
10 Ara 2017
20
0
Merhaba,

Daha önce bot kullanmanız sebebi ile şuan kullanmasanız bile instagram sizi bot zannedecek ve tekrar engelleyecektir. Bunun önlenmesi için ilk olarak şifre değiştirin ardından uzun bir süre kimseyi takip etmeyin yada aşırı etkileşimde bulunmayın. Zaman içerisinde bu olumsuz durum geçecektir.

Bu konumu okuyabilirsiniz: https://www.turkhackteam.org/instagram/1972782-instagram-soru-cevap-yardim-rehberi.html

İyi Forumlar.

Tamamdır deneyeceğim

Tahminimce instagram bot olarak belirlediği hesapları incelemeye alıyor. Büyük ihtimalle tekrardan tespit etmiştir. Şunu demek istiyorum; Engel kalksa bile hesabı inceliyor. Ban sebebi bu olabilir.

yeni hesap açıp 1-2 gün normal olarak kullanıp daha sonra bot arkadaşa emanet ederseniz ban yemezsiniz.

yok bot kullanmamaya karar verdşm şu anki durum çözülse yeter

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.