Çözüldü İnstagram Taciz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MusaPKL

Üye
14 May 2016
109
0
Merhabalar sayın yönetici ve kullanıcılar benim ablamı instagramdan bir kullanıcıı biri taciz ediyor cinsel fotoraflar gönderiyor bunu bana yardım edicek varmı ss leri aldım engellemem dair daha devam ediyor taciz etmeye yardım edicekler için şimdiden teşekkür ederim cinsel fotoraflar olduğu için buraya eklemiyorm özel mesaj olarak gönderebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
ktasmelisa arkadaşlar bu hesap çalındı kızı taciz ediyor kızın adına kızın hesabından paylaşım yapıyor sizden ricam şikayet edermisiniz ? kapatmamız lazım hesabı ve cidden delirmek üzereyim sm yediremedim çalan çocuğa ve smde iyiyimdir yemeyecek kadar kötü bir sm değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.