instagram tacizcisi

AloneSoufly

Yeni üye
22 Ocak 2019
10
0
merhabalar bu gün başıma bi olay geldi sizlerden hem yardım almak hem de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyorum birkaç dakika önce sahte instagram açıp ailevi değerlerime küfür eden bir sahte instagram hesabı bulunuyor kendisi hakkında naısl bilgi edinebilirim?
ve şifreni mi unuttun kısmından e postasına bakmaya çalıştım pek anlaşılır bi e posta değildi görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

ONUR ALP YILMAZ

Yeni üye
15 Ocak 2019
15
1
Hocam Küfür Ediyorsa Paran Bolsa Dava Et Bulurlarmı Orası Ayrı Birşey
Hiç Birşey Net Değil Biliyorsunuz Ama En Kolay Yöntem Direk Engelle En Fazla Kaç Hesap Açabilirki :D Büyük ihtimalle Seni Tanıyan Biri Eski Sevgili V.B Takma Kafana Sıkma Tatlı Canını Neyse Bunun Devamı Konu Dışı Olur :3

Birde Şu Her Yazaının Baş Harfini Büyük Yazıyorum Takıntımı Nedir Arkadaş

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY
Çok var onlar sevgilime fake hesaptan +18 gönderisini atan var yaşı 13 14 max yazdım çocuğa ss leri aldım savcılığa göndericem dedim hehe benim amcam savcı dedi.Bir baktım kullanıcı adını değiştirmiş :D bunlarla uğraşılmaz ne kadar uzatsan başkası gelip aynısını yapıcak gözlerini korkutmak yetiyor merak etme ;D

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM
Hocam Küfür Ediyorsa Paran Bolsa Dava Et Bulurlarmı Orası Ayrı Birşey
Hiç Birşey Net Değil Biliyorsunuz Ama En Kolay Yöntem Direk Engelle En Fazla Kaç Hesap Açabilirki :D Büyük ihtimalle Seni Tanıyan Biri Eski Sevgili V.B Takma Kafana Sıkma Tatlı Canını Neyse Bunun Devamı Konu Dışı Olur :3

Birde Şu Her Yazaının Baş Harfini Büyük Yazıyorum Takıntımı Nedir Arkadaş

O degilde sen forma nasi girion boşluk mu var kullanici adinda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.