İnstagram takılı kalıyor (durduruldu hatası)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
arkadaşlar şuana kadar ilk defa başıma geliyor.
instagramda hesabıma giriş yaptığımda giriş yapıyor fakat takılı kalıyor ne dm bakılıyor ne hikayeler gözüküyor ne biryere tıklanıyor öylece takılıyor.
(instagramım son sürümdür - başka hesaplarıma girince takılmıyor)
sizce sorun ne ?

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
bendede öyle oldu çözümü bilen varsa söylesin muhtemelen genel bişey bende kaç kere sıfırladım tek bende değilmiş.

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1
Merhabalar,

Öncelikle şifrenizi değiştirin,uygulamayı silin telefonu kapatıp açın telefon açıldıktan sonra uygulamayı tekrar yükleyin.Bu adımları sırasıyla yapın.Umarım işinize yarar.Yaramaz ise bu konuya tekrar yorum atın farklı çözümler bulayım size.

Wolfleondarker

Uzman üye
15 Mar 2017
1,092
0
Samsun
instagram hesabınıza web üzerinden girmeyi deneyin girdikten sonra 5 dakika bekleyin Telefondaki uygulama ayarlarından verileri sıfırlayın ondan sonra deneyin.

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
https://uzmanim.net/soru/instagram-durduruldu-hatasi-nasil-cozulur/67625

Bu konuya bir göz atın.Gerekli adımları uygulayın.1. adım olmazsa 2. adım şeklinde uygulayın.Hala işinizi görmez ise tekrar yorum atın farklı çözümler bulayım sizlere.

Kardeşim maalesef olmuyor
Instagramin en güncel sürümü kullanıyorum zaten fakat olmuyor
Eski sürümünü denedim yine olmuyor
Telefonumun rami yetmemesi durumu yok 6 instagram birden kullanıyorum sadece bu hesabıma girince takılıyor
Çok garip bişey

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
ARKADAŞLAR benim hesapta 5K yakın hikayr var sanırım ondan kaynaklı bir sorun binlerce kişiyi takip ettiğim icib hikayelerini aynı anda yukleyememesi sorunu olabilir herkesi takipten çıkıyorum yavaşça sizde aynısını yapın bence

JOJOMARLEY

Üye
20 Nis 2015
175
0
Geldikburaya
Sorun hesabınız ile alakalı gibi görünüyor. Bilgilerim ile ufak bir yardımda bulunayım aynısı kız arkadaşımında başına gelmişti çünkü , hesabınız ile alakalı şikayet yemişsinizdir ve instagram o hesabı kontrol ediyordur ve verini yavaşlatıyordur . Şikayet ne üzerine olursa olsun instagram artık geri bildirimleri çok dikkate alıyor. Yapmanız gereken şey veri temizlikleri falan o fasılları geçtikten sonra o hesabınızı aynı güvenlikler ile başka bir telefonda açmak ve kısa bir süreliğine orada takılmak. Telefonunuzda birden fazla instagram hesabı olduğu için bu size sorun yaratabilir, bilgileriniz yedekleyip diğer hesaplardan çıkış yapıp tekrardan o hesaba giriş yapmayı deneyin eğer o da olmaz ise ilk dediğim sistemi yapın o da olmaz ise instagram geri bildirimi yollayın bunu tek hesaptan değil diğer hesaplardan da yapın. Unutmayın başka telefonda girdiğinizde biraz beklemeniz gerekecek ve devamında hikayeler ve dm ler yüklendiğinde hemen damlamayın hurra etmeyin birazcık ana sayfada takılın yenileyin keşfete girin bildirimlere geçin sonrasında diğer işlemleri yapın. Hesabınız risk altında olduğu için profil izlenmekte olduğu için bu sorunu yaşıyorsunuz. İyi forumlar.

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Sorun hesabınız ile alakalı gibi görünüyor. Bilgilerim ile ufak bir yardımda bulunayım aynısı kız arkadaşımında başına gelmişti çünkü , hesabınız ile alakalı şikayet yemişsinizdir ve instagram o hesabı kontrol ediyordur ve verini yavaşlatıyordur . Şikayet ne üzerine olursa olsun instagram artık geri bildirimleri çok dikkate alıyor. Yapmanız gereken şey veri temizlikleri falan o fasılları geçtikten sonra o hesabınızı aynı güvenlikler ile başka bir telefonda açmak ve kısa bir süreliğine orada takılmak. Telefonunuzda birden fazla instagram hesabı olduğu için bu size sorun yaratabilir, bilgileriniz yedekleyip diğer hesaplardan çıkış yapıp tekrardan o hesaba giriş yapmayı deneyin eğer o da olmaz ise ilk dediğim sistemi yapın o da olmaz ise instagram geri bildirimi yollayın bunu tek hesaptan değil diğer hesaplardan da yapın. Unutmayın başka telefonda girdiğinizde biraz beklemeniz gerekecek ve devamında hikayeler ve dm ler yüklendiğinde hemen damlamayın hurra etmeyin birazcık ana sayfada takılın yenileyin keşfete girin bildirimlere geçin sonrasında diğer işlemleri yapın. Hesabınız risk altında olduğu için profil izlenmekte olduğu için bu sorunu yaşıyorsunuz. İyi forumlar.

kardeşim bahsettiğiniz şikayetle alakalı olduğunu düşünmüyorum genellikle insanlar tarafından çok sevilen bi sayfaya sahibim. Fakat yine de dediklerini yapacağım.
Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.