İnstagram takip etme sorunu

4 Tem 2014
54
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün kendime bir adet tarafsız instagram sayfası açtım, ben bunu sağlam kasıcam çünkü 7.24 pc başındayım ve hiçbir sorun yaşamadan gün de en az 5k kişiyi nasıl engel yemeden takip edebilirim bilen birisi yardımcı olabilir mi?

manas123

Üye
4 Ocak 2016
183
0
-bulunamadı.
clickbait yani sahte resim günlük starbucks snapleri sonra takip et hesabın gizli olsun sonra takipleri yükselt sonra hesabını gizliden çıkar takipler oto kabul edilecek zaten ben hiç kasmaya çalışmadım ama senın vaktın varsa degerlendır haaa snap olarak manzara at ama sen çekıp atmıssın gıbı olsun anket yap arasıra

4 Tem 2014
54
0
clickbait yani sahte resim günlük starbucks snapleri sonra takip et hesabın gizli olsun sonra takipleri yükselt sonra hesabını gizliden çıkar takipler oto kabul edilecek zaten ben hiç kasmaya çalışmadım ama senın vaktın varsa degerlendır haaa snap olarak manzara at ama sen çekıp atmıssın gıbı olsun anket yap arasıra

Güzel taktik ama benim anlatmak istediğim gün de 5k insanı takip engeli yemeden sorunsuzca nasıl takip edebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.