İnstagram Takip Etme Zorunluluğu İçerik Gizleme Nasıl Yapılır?

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
Merhaba beyler sizden bir ricada bulunucam belki elinde olan yada bilen vardır. Bana instagram takip etme zorunluluğu yapmak istiyorum. Eğer kullanıcı o tarayıcıdaki hesabı ile beni takip ediyor ise gönderi içeriğine ulaşabilsin istiyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi ? ( yapılır diye düşünoyrum )

Böyle bir kod elinde olan var mı ? Yardımcı olabilicek biri olursa çok güzel olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
967
79
Cevap: İnstagram Takip Etme Zorunluluğu İçerik Gizleme

Dostum Büyük İhtimalle Yanlış Anlıyorum ama Eğer Bahsettiğiniz Bir Kişi Sizi Takip Etmiyorsa İçeriğini Görmesinse Bunun İçin Hesabınızı Gizli Yapabilirsiniz.Gönderilerinizi Sadece Sizi Takip Edenler Görebilir

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon

Dostum Büyük İhtimalle Yanlış Anlıyorum ama Eğer Bahsettiğiniz Bir Kişi Sizi Takip Etmiyorsa İçeriğini Görmesinse Bunun İçin Hesabınızı Gizli Yapabilirsiniz.Gönderilerinizi Sadece Sizi Takip Edenler Görebilir

Aynen yanlış anladın bunu websitesi için dioyrum :) WEbsitelerinde içeriği görmek için takip et falan oluyor ya onun için dioyrum

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ

Üyemiz örneğin xenfero siteleri var ya içeriği görmek için üye olunuz şeklinde.

Xenfero da onun için eklenti vardı. Aynı şekilde wordpress de de vardı. Ama kodu bilmiyorum eklenti ismini de bilmiyorum

İnternet de

Üye Olarak İçeriği Görüntüleme Eklentisi XenFero
olarak aratmştım öyle bulup eklemiştim

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon

Tavsiyeler için teşekkürler ama sites wordpress yada bir forum sitesi değil. Blogger gibi düşünebilirsiniz. :)

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
967
79

Dostum Kodlarını Pek Bilmiyorum Ancak Benim Düşünceme Göre Nasıl ki İndirme Sitelerde İlerlemek İçin Reklam Tıklamanız gerekiyorsa Onun Gibi Bir Sistemi İnceleyin. Kişi Eğer Sizin Sayfanızı Görmek İçin Tıklarsa Onu Sizin Hesabınıza Yönlendirsin ve Takip Etmesini İstesin.
Dediğim gibi Pek Bir Bilgim Yok Ama Eğer Bu İndirme Sitelerin Mantığını Bilen Biri Varsa Size Yardımcı Olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.