İnstagram Takip Ettiklerimi Toplu Silme

fanatic.ahmet

Yeni üye
8 Ağu 2009
13
0
Merhaba arkadaşlar.

İnstagramda 7400 civarı kişi takip ediyorum bunları sıfırlamak istiyorum.Toplu olarak sıfırlayabileceğim veya hızlı bir unfollow yapabileceğim bir uygulama site vb. varmı ?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hmm,

Sınırsız 10000 unfollow yapabilceğinizi söyliyen kişi sizi aldatıyordur. İnstagramda kesinlikle bir program aracılığı ile bunu yapamazsınız.

Ha bazı unfollow programları sistemleri var biraz daha fazladır 60 dakikada 800-700 gibi gibi.

bir çok program var bunu google play store üzerinden bakabilirsiniz.

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
Hmm,

Sınırsız 10000 unfollow yapabilceğinizi söyliyen kişi sizi aldatıyordur. İnstagramda kesinlikle bir program aracılığı ile bunu yapamazsınız.

Ha bazı unfollow programları sistemleri var biraz daha fazladır 60 dakikada 800-700 gibi gibi.

bir çok program var bunu google play store üzerinden bakabilirsiniz.

Google Play'deki Çogu Unf Programı Hesabı Çalıyor Çalışan 1 2 tane Biliyorum onlarda 50-100 Çıkartıyor 7500 takip edilen var.

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Hocam Var lakin Ücretli Google Play Storeden Satın Alarak Sonucunu Görebilirsin Eğer 1000 den fazla kişiyi takip edersen ellinle kaldırabilirsin lakin 2000 Binden Fazla Varsa Satın Alman Değer :)

Ekahraman

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
255
0
Uzun yoldan
Ya da ben bekleyemem dersen önce 200 kişiyi takipten cikar sonra ayarlardan uygulama yöneticisinden uygulamanın verilerini temizle tekrar gir yine 200 kisiyi takipten çıkart..

Uygulamanın adı Unfollowers assistan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.