Instagram takipci arttirma

Ertanflexx

Üye
24 Haz 2022
53
1
8
Arkadaşlar iş amaçlı soruyorum hesaba takipçi attırmak için nasıl site kurulur yada ne yapılır bazı sanalcılar bunu yapıyor illegal bir iş olmadığı için yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

TURKTIGIN

Üye
1 May 2021
133
1
22
hocam TIKLA bu linkten kayıt olun 1 yıl garantili takipçi satın alın garantisiz olanları ucuz diye almayın düşüyor 1 yıl garantili olan bir tanesi 4 tl yani 40 tlye 10.000 takipçi alabiliyorsunuz 1 yıl boyunca zaten çok düşüş olmuyor düşünce telafi ediyorlar ben 5.500 adet satın aldım hala düşmedi kullanıyorum. bir sorunuz olursa dm atabilirsiniz.

edit: 3.75 tl'miş

Ertanflexx

Üye
24 Haz 2022
53
1
8
hocam TIKLA bu linkten kayıt olun 1 yıl garantili takipçi satın alın garantisiz olanları ucuz diye almayın düşüyor 1 yıl garantili olan bir tanesi 4 tl yani 40 tlye 10.000 takipçi alabiliyorsunuz 1 yıl boyunca zaten çok düşüş olmuyor düşünce telafi ediyorlar ben 5.500 adet satın aldım hala düşmedi kullanıyorum. bir sorunuz olursa dm atabilirsiniz.

edit: 3.75 tl'miş
Ben bu işi yapmak istiyorum satın almak değil satmak yani nasıl atarım

Bot panel mi? Yoksa blog mu?
Nasıl yani dm ye gelsene

TURKTIGIN

Üye
1 May 2021
133
1
22
Ben bu işi yapmak istiyorum satın almak değil satmak yani nasıl atarım
aslında aynı mantık kolayına kaçayım diyorsanız müşterileri bulursunuz siz 3.75 den satın alır 5-10 tlye satarsınız yok ben panel kurucam diyorsanız orası biraz karışık ilk olarak instagrama bağlanan bir programınız olmalı ardından binlerce userlarınız olmalı. instagrama bağlanan program hesaplara tek tek bağlanarak istediğiniz hesaba takip isteği yollarlar yani bir nevi 10.000 tane fake hesabınız olduğunu düşünün tek tek giriş yapıp istek atıyorsunuz bunun karşılığında para kazanıyorsunuz. ben çok işi araştırmadığım için program önerisi yapamıyorum siz kendiniz programlayarak güzel işler yapabilirsiniz illa panelinizinde olmasına gerek yok ana mantık hesaplara giriş yapıp takip isteği yollamak.

böyle programı olan arkadaşlar varsa banada atabilirler :)

LEBo

Yeni üye
29 Mar 2022
10
0
Bu linkten TIKLA kaydolup panel kirala kısmından siteni belirtilen dns lere yönlendirebilirsin aylık bayilik ücreti 225 tl ödüyorsun desteğe yazarak yardım alabilirsin.
(Siteyle alakam yoktur sadece takipçi alıyorum siteden).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.