İnstagram takipçi atma sorunu

starzz1

Yeni üye
7 Ağu 2017
33
0
Merhabalar, instagram hesabıma takipçi yada gönderilere beğeni atamıyorum. Doğrulama tarzı birşey var büyük ihtimal ama kapatamadım. Takipçi sitelere giriş yaptığımda bilgilerin yanlış diyor doğru olmasına rağmen. Nasıl çözebilirim bu sorunu yardımcı olabilecek var mı?

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
1
8
Merhabalar,

Hesabınız Doğrulamaya Düşüyor Olabilir Ve Hesabınıza Girip Şüpheli Giriş diye Uyarı verecek Bu benim diye tıklayınız sonra tekrar deneyiniz.

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM
Merhabalar, instagram hesabıma takipçi yada gönderilere beğeni atamıyorum. Doğrulama tarzı birşey var büyük ihtimal ama kapatamadım. Takipçi sitelere giriş yaptığımda bilgilerin yanlış diyor doğru olmasına rağmen. Nasıl çözebilirim bu sorunu yardımcı olabilecek var mı?

Hesabını Dondur Tekrar aç Veya Fake Hesap aç https://instatakipcihilesi.org Buraya gir kullanıcı adına gönderim aktif

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
70
7,707
Merhabalar, hesabınız doğrulamaya düşüyor olabilir. Bunun için gelen şıklardan yani bunu yapan siz miydiniz kısmına bendim diyiniz ve böylece geçebilirsiniz. Yada spam yemişte olabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.