İnstagram Takipçi Begeni Siteleri !!!! konumu kaldırmayın. sorunu çözemedim daha)

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
instagram takipçi begeni veren sitelere giriş yaptım sonra pişman oldum kullanıcı adımı şifremi degiştirdim telefon numaramı e postayı degitşridim telefonu kaldırdım falan hiçbiri olmadı iki faktorlu dogrulama yaptım olmadı hiçbirisi olmadı izinli uygulamarda yok.. ama sürekli telefon dogrulama kodu istiyor ve bu sürede hesabım kapalı gözüküyor. lütfen yardım edin şu beladan beladan beni kurtarın 1 haftadır her gün 8-10 defa oluyor günde. yeter artık nolur yardım edin bilen birisi benimle iletişime geçsin lüffen..

Son düzenleme:

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
ve ayriyetten yeni fotograf ve video hiçbir şekilde yükleyemiyorum instagram hesabıma. lütfen yardım edin acil

Panellere girersen her bilgin karşıya geçer. Hesabını dondur 2 3 gün sonra geri aç çözülür sorunun.

daha önce başınıza geldimi bu sorun eminmisiniz düzelirmi 2-3 gün kapalı kalsa ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.