/ [İnstagram] Takipçi Bugu! ~ #Hilesiz. ~ /'Leopic / Stajyer /

Contaiment

Üye
2 Tem 2016
215
0
İstabul
Merhaba, denediğim kadarıyla bana takip isteği atanları onayladı yani oto gelmedi yanlış olabilirim ama bunu gördüm ben teşekkür ederim

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Bug olduğunu sanmıyorum sen gizli profil yapınca paylaştığın şeyler keşfet kısmında gözükmüyor sen gizli profili kapatınca bir kaç kişde keşfet kısmına düşüyor ve onlar da takip ediyor. Ama az takipçisi olan kişiler keşfet kısımına düşmüyor ve onlarda olmuyor. Yani benim düşüncem bu ama bug olması imkansız takip edenler kısmındakiler havadan gelmiyor ya :)

GokmenYilmaz

Yeni üye
9 Eyl 2016
26
0
Başlayalım?
arkadaşlar bilgilendirme amaçlı açıklıyorum;
sizin hesabınız gizlideyken diyelimki 200 istek vardı.
siz hesabınızı direk gizliyi açtığınızda 100 takipçi gelir.
100 takipçi bugda kalır, Leopic'in bulduğu yöntemler bugda kalan takipçilerinizi almış olursunuz.
Teşekkürler Leopic yararlı konu

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Bug olduğunu sanmıyorum sen gizli profil yapınca paylaştığın şeyler keşfet kısmında gözükmüyor sen gizli profili kapatınca bir kaç kişde keşfet kısmına düşüyor ve onlar da takip ediyor. Ama az takipçisi olan kişiler keşfet kısımına düşmüyor ve onlarda olmuyor. Yani benim düşüncem bu ama bug olması imkansız takip edenler kısmındakiler havadan gelmiyor ya :)

Bug , her hesapta oldugunu söylemedim konuyu iyi okudunuz mu? Bu takip edince bazı kişiler sizi takip ettiginde gözükmez ama bu şekilde açıp kapayınca ekstradan fazla takipçi geliyor + o bugtaki takipçileri çıkarıyor.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Ust uste gizli hesap yapip açmayin 1 defa yapin 2-3 dk sonra tekrar deneyin.

aogtaha23

Yeni üye
10 Haz 2016
10
0
kaldırılmış galiba çünkü hata veriyor aralıklarla yapsan bile bi kaç dakika bekleyin diye hata veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.