İnstagram Takipçi Hilesi - Hilesiz Tamamen Farklı Yöntemle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EroinL3Dans

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
759
0
NORMANDİYA
LZd1J1.png

daha kanıt ısteyen

Son düzenleme:

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
İşine yarayacak olanlar için güzel bi yöntem lâkin, o takipçilerden hiçbirisini tanımıyosun. Bi muhabbetin yok. Sadece followers arttırmak için. Ben özel hayatı tanımadığına açma taraftarı değilim. Takipçiyi hava atmak için kullananlara söylüyorum.

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Bu Yöntemle Ünlüleri Takip Edip Takipçi Kasıcağız.

leomessi
Ddlovato
Therock
Taylorswith
Bigbaldhead
Justinbieber
Instagram
Ronaldinhooficial
Selenagomez
Markruffalo
Davidbeckham
Kattypery
Cristiano
Mileycyrus
Beyonce
Arianagrande
Clash Of Clans
Clash Of Royale

Daha Çok Ünlüler Var Bunlar Sadece Benim Yazdıklarım Siz Ekliyebilirsiniz

YÖNTEM

1-) Yukarıdaki Ünlülerin Hesabını Takip Edin
2-) Saate 10 15 Kere Bunlari Çıkar Takip Et Yapın
3-) Fazla Yapmayin 24 Saat Engel Yersiniz Saat'te En Fazla 300 Kisi Takip Eder

Yöntemi Bizzat Kendim Denedim Ve Çalışıyor

KANIT

yani tek yapmamız gerekenler o hesapları takip etmek mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.