instagram takipçi hilesinden kurtulma

BilgisizHacker

Katılımcı Üye
18 Nis 2016
299
0
İstanbul
Arkadaşlar merhabalar bir profilin takipçisini artırmak istiyorum fakat hepsi kullanıcı adı şifre istiyor ve benim de takip ettiğim artacak haliyle işlemden sonra şifre değişssem çözüm olur mu?

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
şifresiz yani giriş istemeden takipçi yollayan siteler de mevcut, bulursan kullanabilirsin. onun dışında giriş yaptıktan sonra ' başka hesaplara' da (yani giriş yaptığın hesaptan ayrı olarak başka hesaplara) takipçi yollayabildiğin siteler de var. sahte bir hesap oluşturarak girip istediğin hesaba takipçi yollayabilirsin.

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Merhaba;

Şifre istemeyen sitelere yönelmenizde fayda var. Daha önce takipçi ve beğeni satın almıştım gayet ucuzdu o zamanlar. Parayı verip almanız çok daha sağlıklı olur.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Kendi orjinal sayfanızla girerseniz sıkıntı olur. (Takip ettikleriniz + hesabınız çalınabilir) onun yerine fake bir hesap açıp onla giril yapmanız sağlıklı olur. Veya ücretli yol izleyerek 10₺ 1k alabilirsiniz

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,504
1,040
Evet çözümü o oluyor zaten, yukarıdaki arkların da bahsettiği gibi fake hesap açıp kendinize yollayabiilrsiniz, şifre değiştirme, çalınma vs uğraşmamak için.

gramblr diye bir uygulama mevcut beğeni yaptıkça para kasıyorsunuz para kastıkça beğeni, takipçi yolluyor.

26 Haz 2016
2,819
598
Neden bahsettiğini anladım. Sayfa ismini ve şifreyi değiştirirsen havuzdan kurtulursun muhtemelen. Ama yukarıdaki herkesin dediği gibi farklı bir hesap açıp Örneğin. xxxxxx hesabı , takipçi arttırmak istediğin aaaaa hesabına takipçi göndere bilirsin.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Merhabalar,
Takipçi sitelerinde havuz sistemi vardır , siz bir hesap ile giriş yaptığınızda sizin hesabınızda başka hesapları takip etmek için kullanılır.
Arkadaşların dediği gibi fake hesap ile kendinize takipçi atabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.