/ [İnstagram] Takipci Kasma [Pdf] Çekilişi Leopic / #TurkHackTeam Özel /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar. Daha öncesinden bu pdfyi (1) kişiye vermiştim. Tekrardan böyle bir çekiliş yapma kararı aldım. Daha doğrusu sizin sayenizde aldım. Bir çok kez bu pdf için mesajlar atıldı. Satın almak istiyenlerde oldu. Lakin ticaretin yasak oldugunu tekrar hatırlatmak istiyorum. Bu pdfyi direk makale şeklinde hazırlayıp paylaşsaydım bazı bloglar kendileri yazmış gibi paylaşıyordu buda haliyle insanın canını sıkmıyor değil. Lafı çok uzatmadan bu pdf nedir içerisinde ne vardır bunları bize anlatayım.

1-) Bu (PDF) Türkiyede ilk kez yazılmıştır. makale olarak görmüşsünüzdür illaki instagram ile ilgili konular. Lakin daha öncesinde bu pdfyi türkiyede ilk defa instagram ile alakalı yazıp TurkHackTeam üyelerine sundum.

2-) İçerisinde Özel Takipci kasma bugları , Özel unfollow sistemi vardır. Hiç bir yerde kesinlikle göremiyeceginiz özel buglar vardır pdfnin içerisinde.

3-) PDF'nin içerisinde bir hile bulunmamaktadır. Yani şu siteye girin şu kadar takipci kasın gibi gibi bir pdf degildir. Tamamen organik (Orjinal) Takipci kasabilceksiniz.

Bu pdfyi hazırlamadan önce yakın arkadaşlarımın profillerinde bir deneme yapmıştık bu denemelerden sonra kastıkları takipci sayıları (Orjinaldir , 10k takipcisi olan hesap 1,5k beğeni 2kda yorum alıyordu.)

18 Günde ;

DBzlDy.png

42 Günde ;

779oam.png

8 Günde ;

bkqlvY.png

Pdfde tamamen anlatımlar mevcuttur sıfırdan instagramdan anlamıyan daha önce hiç kullanmıyan bir kişi bile bu pdfyi indirdikten sonra bu kadar takipciyi elde edebilicek. Bu pdfyi ücretsiz vermemin sebebi piyasada bulunan bazı bugların ücretli satılmasının önüne geçmek. PDF 15 sayfadan oluşuyor.

PDF'yi (10) Çekilişe Katılan kişiye vericeğim.

Çekilişe Nasıl Katılrım? #Katılıyorum yazmanız yeterli olucaktır.

"Bu konuya Teşekkür Verenleri Çekilişe 2 defa yazıcağım bu sayede şansınız %50 artar."

Şu şekilde mesela Leopic bu konuya teşekkür verdi çekilişe şu şekilde yazıcağım ;

Leopic
Leopic

Bu sayede şansı %50 artıcaktır.

Çekiliş Başlama Tarihi: 19.03.2017
Çekiliş Bitiş Tarihi: 23.03.2017

"Pdf tamamen orjinal türk takipci kasma pdfisidir kendim yazdım."

Herkese iyi şanslar dilerim :)

Dipnot: "ReLaD" Komutanım Tarafından İzinlidir."

Son düzenleme:

Fakeydas

Üye
8 Ocak 2017
174
0
#Katılıyorum İnşallah bu sefer bana çıkıcak. Katılanlara başarılar.
Hocam ticaret yasakta bi yer site verseniz ordan ticaret yapsak olmazmı :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.