/ [İnstagram] Takipci Kasma [Pdf] Çekilişi Leopic / #TurkHackTeam Özel /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
Ben Geç Kaldım Galiba Sağlık Olsun Reis Acıklaman Cok İyi İnsanlarla Paylaşman Yardımcı Olman Satışların Önüne Geçmek İçin Yaptığını Ve Buğlarla Bilmeyen İnsanlara Yardımcı Olacağını Yazmışsın Türkiyede İlk Ve Tek Makale Olduğunu Yazmışsın Eyvallah Peki Bunu Neden Cekilişle Veriyorsun Bi Konu Olarak Acıp Yayınlayabilirsin Yine Teşekkürünü Alırsın Zaten Benimkisi Bi Öneri Yanlış Anlaşılmasın Yardımcı Olmak İstiyorsan Bu Şekilde Daha'da Yardımcı Olabilirsin.. Kazanan Herkesi Tebrik Ederim Bol Şans.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Ben Geç Kaldım Galiba Sağlık Olsun Reis Acıklaman Cok İyi İnsanlarla Paylaşman Yardımcı Olman Satışların Önüne Geçmek İçin Yaptığını Ve Buğlarla Bilmeyen İnsanlara Yardımcı Olacağını Yazmışsın Türkiyede İlk Ve Tek Makale Olduğunu Yazmışsın Eyvallah Peki Bunu Neden Cekilişle Veriyorsun Bi Konu Olarak Acıp Yayınlayabilirsin Yine Teşekkürünü Alırsın Zaten Benimkisi Bi Öneri Yanlış Anlaşılmasın Yardımcı Olmak İstiyorsan Bu Şekilde Daha'da Yardımcı Olabilirsin.. Kazanan Herkesi Tebrik Ederim Bol Şans.

Bunu konuda belirtim okursanız neden böyle birşey yaptığımı net olarak kavrıyabiliceksiniz , Önerin için teşekkür ederim :)

uabatuhan

Üye
31 Ara 2014
231
1
Verdiğiniz kişinin bunu başka yerde paylaşma olasılığı da var çekiliş çözüm mü?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.