/ [İnstagram] Takipci Kasma [Pdf] Çekilişi / #TurkHackTeam Özel / Stajyer /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
instagramin_masaustu_surumu_yayinda14102016713.jpg

Merhaba Arkadaşlar. Bugün instagramda takipci kasmak için bir pdf hazırladım sizin için.6 gün sürdü hazırlamam. Bu pdfyi 4 kişiye attım. Attıktan sonra uygulamaya başladıklarından sonra takipçi sayıları (Hilesiz,Panelsiz) :

Pdfyi yazmadan önce pdf yazma gibi bir düşüncem vardı. Önceden tek tek bu hesaplarda kendi arkadaşlarıma bu özel taktikleri denedik ve sonuçları :

18 günde ;

DBzlDy.png

42 Günde ;

779oam.png

8 Günde ;

bkqlvY.png

Kesinlikle hilesiz,panelsizdir. Bu pdf sayesinde sizde bu kadar takipçi kasabiliceksiniz. Engel yememek için özel taktikler. Özel Beğeni & Yorum Botu içerisinde mevcut. Bende sizin için herşeyi birleştirip çok süper bir pdf hazırladım. Çekiliş ile sadece 1 kişiye vericeğim.

Çekilişe Katılmak için Konuya #Katılıyorum yazmanız yeterlidir.

Kod:
Çekiliş Başlama Tarihi: 12 Şubat 2017 Pazar

Kod:
Çekiliş Bitiş Tarihi: 21 Şubat 2017

21 şubatta çekiliş tamamlanıcaktır arkadaşlar.

Özelden lütfen bana verir misin gibi mesajlar yazmayınız. Size verirsem diğer arkadaşlara haksızlık olur o yüzden böyle bir çekiliş yapmaya karar verdim. İçerisinde Özel püf noktaları özel hiç bir yerde göremiyeceğiniz taktikler mevcut.

Dipnot: Piyasada ücretli satılan yorum & Begeni botlarına karşı oldugum için içerisine begeni & Yorum botunuda ekledim.

#İçerisinde sınırsız unfollow vardır. (5 dakikada 1k Kişiyi unfollow yapma sistemi ekledim."

Başarılar dilerim :)

Önemli: Teşekkür vermeyi unutmayın..

Dipnot: ReLaD Komutanım tarafından çekilişe izin verilmiştir.

Dipnot: Çekiliş "SolidStar" Tümgeneralim tarafından izin verilmiştir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.