İnstagram takipçi kasmak

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Arkadaşlar takipçi kasmam gerekiyor mizah sayfam için yeni açtım ancak şifreyi nereye verirsem vereyim hep değiştirdiler ve hiç takipçi kasamadım bazı yerlerden 10-20 tane kastım onlarda 2 gün sonra gitti.
Bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Cevap: İnstagram takipçi kasma hakkında bilgisi olan

Dostum öncelikle ücretli botları almanı tavsiye ederim çok pahalı değiller zaten ben 10tl atmıştım birçok arkadaşıma bot attım. Hem seçenek olarak daha fazla şey oluyor. Şifre falanda istemiyorlar. Ücretsiz yapmak istiyorsan gerçekten takipçi yollayan siteleri üst sekmede aç. Max alabileceğin takipçi sayısı vardır hepsinde. Her bot aldığında şifreni değiştir. Bunu her sitede yap. Şifre isteyen sitelerin çoğu fake oluyor bunuda unutmamak lazım.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0

Aldım aslında ancak takipçi gelmedi site sahibine de yazdım cevap vermedi 2 gün geçti hala takipçi gelmedi muhtemelen dolandırıldım.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep

Merhaba;

1- Yüksek sayfalara gt yapabilirsiniz.

2- Hastag kullanabilirsiniz.

3- Post grafiklerine dikkat etmek lazım. Ne kadar kaliteli paylaşım yaparsanız o kadar takipçi çekersiniz.

4- Sponsorluk alıp reklam verebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.