İnstagram(Takipçi Paneli)

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
Uzun süredir arayışta olduğum bir script yardımcı olucak arakadaşlar siteye yardımcı admin olarak alınacaktır elimdeki scriptler api ile çalıştığı ıcın pek kaliteli deyil yardımcı olucak arkadaşları post altına beklıyorum​

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Eğer Demek İsteiğin İnstagrama Takipci Kasma Sitesi Falan O Tür Bi Site Scripti Arıyosan,
Bende Öyle Bi Script Var:mml Fakat Şuan Paylaşamam:q.
Bi Ara Bana ÖMden İletişim Bilgisi At (Skype Önerimdir) Seni Site Admini Yapıyım 30k User Varmış Sende Bize Verirsin Sanırım :)
Not: Paylaşamamın Sebepleri Var İleride Siteyi Kurcam(İleri Dediğim De 1 Ay Falan Sonra Daha Sitenin Veritabanı Hazır Değil Çünkü :)) Eğer İstemezsen Anlarım
Not2: Projede Başka Birisi Daha Var Ama Kabul Edersen 30k Userle Site Gelişebilir Bence :)

Sahinyghs

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
420
0
Mgla,Hty,Mdn
Sa kardeşim ben bi ara çok kafa yordum script felan aralrında bulduğum en sıkıntısız scripti veriyorum yazıyı kaldırmamı istemeyin kim alıyosa alsın zaten ben yazmadım ama zor buldum diyebilirim. Sana direk kurulumu anlatmak isterdim fakat en son 1 yıl önce baktığım için haturlamıyorum . Ama eğer daha önce script kurması biliyorsan bunu da kurman zor olmaz . Tek sıkıntısı instagram bi ara api sistemini kaldırmıştı ben de site üzerindeki veritabanına kullanıcı kaydettirdim . Yapman gereken kullanıcıları api sistemi ile çağırman hayırılı olsun kullanan arkadaşa yardım isteyene yardımcı olabilirim benim kaydettirdiğim 2-3 bin user var en az yarısı şifre değiştirdiği için çalışmıyor

https://yadi.sk/d/9BoVyTHP32bMYJ

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
Sa kardeşim ben bi ara çok kafa yordum script felan aralrında bulduğum en sıkıntısız scripti veriyorum yazıyı kaldırmamı istemeyin kim alıyosa alsın zaten ben yazmadım ama zor buldum diyebilirim. Sana direk kurulumu anlatmak isterdim fakat en son 1 yıl önce baktığım için haturlamıyorum . Ama eğer daha önce script kurması biliyorsan bunu da kurman zor olmaz . Tek sıkıntısı instagram bi ara api sistemini kaldırmıştı ben de site üzerindeki veritabanına kullanıcı kaydettirdim . Yapman gereken kullanıcıları api sistemi ile çağırman hayırılı olsun kullanan arkadaşa yardım isteyene yardımcı olabilirim benim kaydettirdiğim 2-3 bin user var en az yarısı şifre değiştirdiği için çalışmıyor

https://yadi.sk/d/9BoVyTHP32bMYJ

üstad deneyip haber vericem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.