İnstagram Takipçi Scripti 2019 lazım

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
merhaba. ücretsiz arıyorsanız shell vs olur temiz bulamazsın beleşe satanlardan satın al

Beleşe satanlar? sabah sabah güldürdünüz :trl :trl :trl

İçinde shell bulunmayan ve ya sorunsuz sc bulamazsın benim pc de 190 dan fazla sc var dı instagram beğenii izlenme takipci vs vs full takipci sc leri 80 tane falan dı ama hiçbiri çalışmıyordu anlıyıcağın free bulamazsın bulursun belki ama user ekliyince userlerin shell var diye karşıya gider ;)

injector

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
853
1
style.css
Beleşe satanlar? sabah sabah güldürdünüz :trl :trl :trl

İçinde shell bulunmayan ve ya sorunsuz sc bulamazsın benim pc de 190 dan fazla sc var dı instagram beğenii izlenme takipci vs vs full takipci sc leri 80 tane falan dı ama hiçbiri çalışmıyordu anlıyıcağın free bulamazsın bulursun belki ama user ekliyince userlerin shell var diye karşıya gider ;)

devrik cümke :D beleşe satanlar demek istememiştim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.