Instagram takipci

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
İnstagram takipci satıp para kazanmayi dusunuyorumda Nasil satabilirim Hangi sitelerde satabilirim nasil musteri bulabilirim smm panel kur diyenler olacak lutfen smm panel kur demeyin bu arada 1k takipci 6 tl satiyom fiyat iyimi sizce ?

cled

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
339
0
kardeşim bunun için reklam vermen lazım facebook instagram gibi yerlerde verebilirsin ne kadar ucuz yaparsan o kadar tercih edilirsin

Turan77

Yeni üye
24 May 2016
7
0
31
Fiyat olarak bence iyi fakat benim tavsiyem kendi siteni yaz birçok yerde reklam yap ve ilk seferde ücretsiz kampanya yaparak insan çekebilirsiniz ama yapacağınız sisteme bağlı kolay gelsin

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
fiyat olarak bence iyi fakat benim tavsiyem kendi siteni yaz birçok yerde reklam yap ve ilk seferde ücretsiz kampanya yaparak insan çekebilirsiniz ama yapacağınız sisteme bağlı kolay gelsin
sağolunda site kurmayı pek bılmıyorum hayırlısı en son olmassa smm panel kurarım veya bı ıetak bulurum beraber sıte kurarız

om den siteyi atarmsnz ?

Ne sitesini ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
Ücretli smm panel satın alabilirsin forumda ticaret yasak o yüzden buradan satış yapamam. Ama bütçem yok diyor isen instagram sayfası açıp gt yöntemiyle aktif takipçi kasarak her gün gönderi ve hikaye paylaşarak müşteri çekebilirsin. Birde gt kastıkdan sonra dmden gt yapanlara mesaj yolu ile reklam yapabilirsin.

NightBirdX

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
289
0
dostum ben fiyatları 1k 2tl den 10k ya kadar satış yapıyorum günlük 4 5 kişi alıyor (smm panelsiz manuel satıyorum) ondan bu kadar az alan oluyor 1k için 2 tl ucuz ama tavsiyem 1k 6tl yapma pahalı 3.50tl bence ideal olur

SkennyBeatz

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
967
0
Ballarat
1 K 6 TL Çok Fazla Smm Panel Kurmadan Satman Biraz Zor Ama

İnstagramda Yüksek Takipçili Hesaplara Reklam Vererek Satabilirsin

1 K 2.50 Tlden sat

Ben Şahsen 1.50 TLden satıyordum müşteri çok fazla oluyordu

iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.