İnstagram Taklitten Kapanan Hesabımı Nasıl Açarım

silecan21

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
384
0
Diyarbakır
Öncelikle s.a arkadaşlar

Orjinal instagram hesabım taklitten ötürü kapatıldı . Kimlik Formu dolduruyorum hesabımı açmak için fakat hatayla karşılaşıyorum . Ve aldığım Hatada tam olarak şöyle yazıyor ; Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz

Hatanın görselinide bırakıyorum buraya ;

z0DpzG.jpg
[/url][/IMG]

Bu hatanın çözümü nedir arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz şahsi instagram hesabım kapandı açamıyorum

Son düzenleme:

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007
Merhaba,

VPN Kullanarak denediniz mi? Eğer denediğiniz halde sorun devam ediyorsa bir süre bekledikten sonra tekrar deneyin. Diğer bir konuya değinecek olursam da attığınız maile geri dönüş geç olabilir.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhabalar ;

Önceden gelen bir maili fake olarak doldurduysanız bu hatayı verir genellikle vpn açıp deneseniz de bi işe yaramaz ip banı yemiş olabilirsiniz başka birinin telefonunundan gönderiniz..

Saygılar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.