İnstagram telefon numarası banlandı hk

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
Arkadaşlar çaldıgım hesaplardan 1 tanesinde telefon numaram ekliydi :D sahibi geri aldı telefon numarası ban yedi bunu kaldıracagım bir form varmı ?

bilmeyenler için çaldıgınız hesap dogrulamaya düşerse hiçbir şekilde dogrulama kalkana
kadar telefon numaranızı başka hesaba ekleyemezsiniz​

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Büyük ihtimal şahıs hesabını geri alırken sizin telefon numaranız kara listeye düşmüş. Demek istediğim şey şu; İnstagram Ekibi'ne ticket atmanız gerek lakin kara listeden çıkartılacağını düşünmüyorum. Sonuçta hesabı çalarak illegal bir girişimde bulunmuşsunuz ;)

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
Merhabalar,

Büyük ihtimal şahıs hesabını geri alırken sizin telefon numaranız kara listeye düşmüş. Demek istediğim şey şu; İnstagram Ekibi'ne ticket atmanız gerek lakin kara listeden çıkartılacağını düşünmüyorum. Sonuçta hesabı çalarak illegal bir girişimde bulunmuşsunuz ;)

hocam hayır defalarca kez :D aynı durumda kaldım mesela sahibi 3 - 4 ay alamadı banlı kaldı numara sahibi geri aldı geri ekleyebildim :D hesabın sahibi yabancı bir ünlü şimdiki alamıyor dogrulamada defalarca kez kod geliyor telefonuma fakat :D nasıl iletişim kurabilecegimi bilmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.