Instagram ufak bı tartışma

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Beyler Instagram'da bı elemanla tartışma oldu bu dedi seni bimere şikayet edeceğim biraz da siyaset vardı ama ben cumhurbaşkanımıza olsun diğer parti başkanlarına olsun hicbirsey demedim bu angut ne yapabilir ?

cemx42

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
315
0
Hangi angut ne yapabilir ?

Herhangi bir siyasetciye önemli devlet adamına hakaret suçtur

Eğer hakaret varsa zaten kurtulamazsın

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
Kardeşim her hangi bir hakarette sana önce şafak baskını yaparlar vizeni al :D

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Dediğim gibi sadece karşımda ki kişi ile hakaret yaşadık o da bana küfür etti hepsi bu kadar SS gerek yok.

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Karşımda ki kişinin siyasi görüşleri yüzünden kendisine küfür ettim.

Ç veya K ile başlayan Yani partinin insanlarini asagilayacak bir kelime ettiysen bir şey olmaz. Zaten herkes Ço... Veya Ke.... Kelimelerini diyor. Ama Cumhurbaşkanina hakaret ettiysen hapis cezası veya kamu da çalışma cezası yersin

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Sorun çözülmüştür. Artık istese de birşey yapamaz verilen cevaplarınız işe yaramasa da teşekürler.

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Sayın yüzbaşı, verdiğiniz cevaplardan dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. İyi akşamlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.