Instagram User Açıcı Bot

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

48eren48

Yeni üye
8 Ağu 2012
13
0
Şu program çamur atanlar instragram kullanıcı adınızı yazında programdan takipçi yollayım. Hayır yapamıyorsunuz programa ya da programı paylaşana çamur atıyorsunuz.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Şu program çamur atanlar instragram kullanıcı adınızı yazında programdan takipçi yollayım. Hayır yapamıyorsunuz programa ya da programı paylaşana çamur atıyorsunuz.

Aynen o kadar kullanmadığım Proxy listesi kalmadı hepsinde sorunsuz çalıştı sadece panele eklerken içlerinden 1 tanesini panele yüklüyor diğerlerinde hata veriyor takipçiler bam bam geliyo sorun yok çalışıyor

V3YS0Z

Deneyimli Moderatör
3 Şub 2015
2,498
660
Türkiye Cumhuriyeti

sayın asteğmen bir sorum olacak, programı açıp proxy yüklüyorum strat'a basıyorum alt kısımda taken: kullaniciadi with proxy 546.5.456.46.6 yazıyor ama hesap yukarıya gelmiyor bu sorunu nasıl çözerim

l4xx0rz

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
430
0
Yalova
VT oranı 40 hani temizdi?

dosyanın oranı isterse 56 olsun içersinde virüs olduğunu kanıtlayamazsın.

her yüksek virüstotal'e şeyler (düzgün cümle kuramadım yahu) virüs sayılmaz.

eğer ki çok güvenmiyorsan sandboxie, virtual pc gibi bir çok ücretsiz yazılım var indirip onlarda kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.