Instagram ve Facebook Hesabı Geri Alma

Photographeralanya

Yeni üye
23 Eyl 2022
29
3
Merhabalar bir tane Facebook sayfası var fakat müşteri maili veriyor bu maile bağlı hesap bulunamadı diyor sayfa kimde nerde bilinmiyor bunu nasıl alabiliriz.
Bir tane Instagram hesabı var şifre herşey doğru fakat telefonu zamanında değiştirmiş falan kod lazım olunca eski hattını tekrar çıkartmış ama kod gitmiyor telefona . Yedek kodlar zaten yok.

Not : Hesaplar müşterilerimin kendi kisisel ve iş hesaplaridir. İllegal birşey değildir tamamen legal bir iş

mlay

Yeni üye
21 Şub 2022
2
0
Merhaba dostum, uzun süre facebook ve Instagram ile çalıştığım için şunu söyleyebilirim;
Bu tip durumlarda eğer elinizden bir şey gelmiyor ise herhangi bir facebook hesabından Meta support ile iletişime geçip durumu izah edin en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Elinizden veya elimizden legal olarak başka birşey geleceğini sanmıyorum.

Photographeralanya

Yeni üye
23 Eyl 2022
29
3
Merhaba dostum, uzun süre facebook ve Instagram ile çalıştığım için şunu söyleyebilirim;
Bu tip durumlarda eğer elinizden bir şey gelmiyor ise herhangi bir facebook hesabından Meta support ile iletişime geçip durumu izah edin en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Elinizden veya elimizden legal olarak başka birşey geleceğini sanmıyorum.
Bir yerde bunu çözen bir arkadaşımız vardı ama ulaşamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.