İnstagram Yanlış Bilinen Hesap Kapatma Yöntemi

CengizhanKAYA

Yeni üye
30 Kas 2018
14
0
Selamun Aleyküm İyi Forumlar

Neredeyse Bütün Herkezin Bildiği ve Kullandığı Taklit ile hesap kapatma yöntemi hakkında bilinen yanlışları ve yapılması gereken şeyleri kendi bilgimin olduğu kadar anlaticam

İlk Yapılan Hata Bot Kullanıcı Atıp Hesabi Taklit ile şikayet etmektir ve hedef kişi değilde sizin hesabınız ihlalden kapanma olasılığı %80 dir

Bunun Tek Çözümü Takipçiyi ve Beğeni Hedef Kişiden Daha fazla yaptıktan hemen sonra Taklit atmamak bunun çözümü için yeterli olacaktır ( Minimum 3 Gün Bekleyin)

Diğer Bi Hata ise Hedefimizde Olan Kişinin Bütün Fotoğraflarını Atmamaktir. 1 yada 2 fotoğrafı atarak Olmaz. İsterseniz Beğenisi onun 5 katı olsun yine sizin hesabıniz tehlikeye girer

Bunun çözümü ise Bütün fotoğrafları Atıp Hedef Kişiden 100 yada 150 civarı daha fazla beğeni olması yeterli olacaktır

TEKRARDAN HERKESE İYİ FORUMLAR MERAK ETTİĞİNİZ Bİ SORU OLUR İSE YAZIN BEN YANITLARIM

Bİ TESEKKURUNUZU ALIRIM ARTIK

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
Tarihle alakasi yok fotoğraf sayısı takipçi beğeni gibi şeylerin farkı var çok hesap kapattim böyle 1hafta içinde hesabi kastım 3 4 yıllık hesapları kapattım

Ewirizim

Üye
15 Eyl 2018
92
0
Tarihle alakasi yok fotoğraf sayısı takipçi beğeni gibi şeylerin farkı var çok hesap kapattim böyle 1hafta içinde hesabi kastım 3 4 yıllık hesapları kapattım

madem bilgilsin aç konu anlat ? Tarihle alakası yoksa neden 49k hesapla 10 takipcili hesap kapanmadı ?

pikachu07

Üye
1 Ara 2018
58
0
En önemli şey tarihtir takipçinizin bot olması veyada orjinal olmasının alakası yoktur bot hesaplada hesap kapatırsın orjinal takipçi ilede kapatırsın tarih en önemlisidir deneyipte gelin arkadaşlar en az 20 defa denedim tecrübemi konuşturuyorum

LeoJeLy

Üye
8 Kas 2015
161
1
Hesap kurulma tarihi yani tarih en önemli etkendir. Hangisi hangi fotoğrafı hangi tarihte ilk paylaşmış, fotoğraf kaç yerde kullanılmış gibi filtrelemeler kullanılır..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.