İnstagram Yorum Beğendirme Yapılabilir mi

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
Çok fazla düşünüyorum bu aralar yapılabilse baya iş görür bildiğiniz bir sistem var mı veya yapılabilicek yol bildiğiniz üzere instagram da yorumlarda facebook gibi link kısmı olmuyor.Yardımcı olabilicek olursa sevinirim.Bu arada direk yok demesinler bazılarının yaptığını görmüşlüğüm ve duymuşluğum var ama sadece yöntem kısmına kafam basmadı.Beyin fırtınası yapmaya ne dersiniz

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
Bizzat kendim araştırdığımda sonuçları görüyorum bir hata yapmış olabilirmisin Yanlızca deneyerek öğrenmek en iyisi olduğundan Sana böyle bir tercih sundum hile vermedim :)

https://www.google.com.tr/search?q=...2j69i61j0l2.3600j0j9&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Hocam laf olsun diye konu açmadım o searchteki sitelerin hepsi clickbait hashtagler sadece sitelerin hiç birinde böyle bir şey olmadığını görebilirsiniz hatta ingilizce aramalarda bile bulamadım belki burda bilgili biri vardır diye açtım konuyu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.